Białka -15% Kod: BIALKO15

Vitarade

Vitarade

Filtry

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 8 produktów
 • FA Nutrition Vitarade EL fueled by Vitargo - 1kg
  54,99 PLN

  Wysokiej jakości preparat na bazie opatentowanych węglowodanów Vitargo, który został stworzony z myślą o czołowych sportowcach wyczynowych w celu zapewnienia im możliwości najbardziej efektywnego przyswajania łatwo dostępnej energii gromadzonej w postaci glikogenu mięśniowego.

  Out of stock
  Smak: arbuz, cytryna, czarna porzeczka, grejpfrut różowy, jagoda, limonka, mango, melon, naturalny, owoce leśne, pomarańcz, truskawka Smak: arbuz, cytryna, czarna porzeczka, grejpfrut różowy, jagoda, limonka, mango, melon, naturalny, owoce leśne, pomarańcz, truskawka ...
  Produkt niedostępny
 • FA Nutrition Vitarade EL fueled by Vitargo - 2kg
  110,00 PLN

  Wysokiej jakości preparat na bazie opatentowanych węglowodanów Vitargo, który został stworzony z myślą o czołowych sportowcach wyczynowych w celu zapewnienia im możliwości najbardziej efektywnego przyswajania łatwo dostępnej energii gromadzonej w postaci glikogenu mięśniowego.

  Out of stock
  Smak: cytryna, grejpfrut, jagoda, owoce leśne, pomarańcz, truskawka Smak: cytryna, grejpfrut, jagoda, owoce leśne, pomarańcz, truskawka ...
  Produkt niedostępny
 • FA Nutrition Vitarade Endurance Bar fueled by Vitargo - 60g

  Niesamowicie smaczny baton, który dostarcza wszystkich składników odżywczych niezbędnych do zaspokojenia potrzeb organizmu nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku fizycznego! Sięgnij po siłę!

  Smak: banan, czekolada, karmel, truskawka Smak: banan, czekolada, karmel, truskawka ...
 • FA Nutrition Vitarade Gel Carboloader (przed) - 45g

  Ten profesjonalny gel jest przeznaczony dla sportowców wyczynowych oraz wszystkich osób aktywnych wykonujących ciężki wysiłek fizyczny! Nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy amatorem – popraw swoje wyniki sportowe już dziś!

  Smak: jagoda, wiśnia Smak: jagoda, wiśnia ...
 • FA Nutrition Vitarade Gel Energy (w trakcie) - 45g

  Ten zaawansowany gel jest przeznaczony dla sportowców wyczynowych oraz wszystkich osób aktywnych wykonujących ciężki wysiłek fizyczny. Nie możesz pozwolić byś opadł z sił! Tak się składa, że stosuję ten żel podczas treningu. Naprawdę jest w stanie doładować energię i daje kopa do dalszych ćwiczeń. Pod względem smakowym również wypada on całkiem nieźle. Czasami biorę go również do pracy, gdzie też sprawdza się bez zarzutu. Przeczytaj inne opinie

  Smak: cytryna, pomarańcz, truskawka z bananem Smak: cytryna, pomarańcz, truskawka z bananem ...
 • FA Nutrition Vitarade Gel Recovery (po) - 45g

  Profesjonalny gel przedtreningowy przeznaczony dla sportowców wyczynowych oraz wszystkich osób aktywnych wykonujących ciężki wysiłek fizyczny. Szybka regeneracja i przyrosty są już na wyciągnięcie ręki!

  Smak: wiśnia Smak: wiśnia ...
 • FA Nutrition Vitarade Stick EL - 50g

  Został stworzony z myślą o czołowych sportowcach wyczynowych w celu zapewnienia im możliwości najbardziej efektywnego przyswajania łatwo dostępnej energii gromadzonej w postaci glikogenu mięśniowego.

  Smak: cytryna, grejpfrut Smak: cytryna, grejpfrut ...
 • FA Vitarade PURE fueled by Vitargo - 1kg

  Czyste, opatentowane 100% węglowodany o niezwykle złożonej strukturze! Produkt dla prawdziwych zawodowców, którzy wiedzą co jest dla nich najlepsze!

Produktów
na stronie:
40
Vitarade

Produkty najwyższej jakości bazujące na opatentowanych węglowodanów - VITARGO Oferta obejmuje żele treningowe, batony oraz odżywki węglowodanowe. Dopracowany skład i przyjemny dla podniebienia smak z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Nie zastanawiaj się nad tym czy warto - bo to jest oczywiste! Trudno o lepsze preparaty w danej kategorii.


Nazwa i adres producenta:
FITNESS AUTHORITY® Sp. z o.o.
80-174 Otomin, ul. Konna 40

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść