DAA

(Jest 12 produktów.)

DAA czyli kwas d-asparaginowy jest substancją, której wpływ na poziom testosteronu jest powszechnie znany i doceniany. Wszedł na rynek suplementów relatywnie niedawno, ale z olbrzymim rozmachem, dzięki czemu szybko zyskał dużą popularność. Istnieją badania naukowe potwierdzające skuteczność DAA, zatem nie powinna dziwić olbrzymia ilość pozytywnych opinii na jego temat. Każdy sportowiec, który poszukuje skutecznego i bezpiecznego sposobu na podniesienie poziomu testosteronu, powinien zainteresować się właśnie nim (DAA). Jest to aminokwas występujący między innymi w przysadce mózgowej oraz jądrach. Wykazuje silne działanie polegające na przyśpieszeniu biosyntezy testosteronu. Dzięki tym produktom przyśpieszysz przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej, poprawisz libido i możliwości seksualne, ale także doświadczysz znacznie lepszej regeneracji powysiłkowej! Idealnie sprawdzi się w przypadku doświadczonych sportowców, ale także początkujących. Wysoka jakość i dobra cena – są to cechy, które dobitnie opisują produkty z tej kategorii.

Popularne produkty

Produkty wybierane najczęściej przez naszych klientów

Okazje cenowe

Produkty w okazyjnych cenach i ostatnie sztuki
 • UNS DAA Extreme - 300g
  Wyprzedaż! Top 10
  W magazynie
  UNS DAA Extreme - 300g
  49,00 PLN 69,00 PLN Promocja

  Zaawansowany suplement skutecznie podnoszący poziom testosteronu! Naturalny modulator syntezy endogennego testosteronu, zawierający farmaceutycznej jakości kwas D-asparaginowy. Wpływa w sposób pośredni na uzyskiwane przyrosty masy mięśniowej! NOWA WERSJA W PROSZKU

  W magazynie
 • Amix D-AA MAX PURE BOX - 100 kaps.
  Wyprzedaż!
  W magazynie
  Amix D-AA MAX PURE BOX - 100 kaps.
  69,00 PLN 99,00 PLN Promocja

  Kwas d-asparaginowy to naturalny modulator syntezy endogennego testosteronu, zawierający farmaceutycznej jakości kwas D-asparaginowy. Pełni on ważne funkcje w obrębie układu nerwowego i wewnątrzwydzielniczego.

  W magazynie

Witaminy i minerały

Profesjonalne kompleksy witaminowo-mineralne o bardzo dobrej przyswajalności oraz przemyślanym składzie.

Zobacz produkty »

Zdrowa żywność

Najwyższej jakości dodatki do zdrowej diety, których smak i wartości odżywcze stoją na najwyższym poziomie.

Zobacz produkty »

Zdrowie i witalność

Różnego rodzaju preparaty - probiotyki, antyoksydanty, błonnik, środki wspomagające odporność i wiele innych.

Zobacz produkty »