HMB

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 11 produktów
 

Popularne produkty

HMB

Produktów
na stronie:
40

HMB

HMB (β-hydroksy-β-metylomaślan) jest jednym z najciekawszych produktów, którego stosowanie sprzyja równoczesnemu rozwojowi beztłuszczowej tkanki mięśniowej oraz redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Proces dekompozycji składu ciała jest bardzo trudny do osiągniecia, ale jak pokazuje praktyka – całkowicie możliwy. Wystarczy odpowiednia wiedza, znajomość swojego ciała oraz profesjonalna suplementacja.

Naturalnie HMB powstaje w organizmie ludzkim jako  metabolit l-leucyny. Wykazuje pewien potencjał anaboliczny, jak i antykataboliczny pozwalający na zwiększenie ochrony tkanki mięśniowej przed rozpadem w wyniku nasilenia się tych procesów. Niektóre źródła podkreślają korelację pomiędzy spożyciem HMB, a wzrostem IGF-1, który przyczynia się do obniżenia degradacji białek oraz promuje zjawisko hipertrofii mięśniowej.

HMB jest jednym z metabolitów l-leucyny, może zatem wpływać także na aktywację szlaku mTOR, a przez to na stymulację rozrostu masy mięśniowej. Warto podkreślić, że największe korzyści z suplementacji HMB (β-hydroksy-β-metylomaślanu) są w stanie osiągnąć osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z regularnymi treningami. Preparaty tego typu występują najczęściej w postaci kapsułek, rzadziej w formie tabletek.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak