SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Pillboxy, pudełka na tabletki

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 1 produkt.
 

Pillboxy, pudełka na tabletki

Produktów
na stronie:
40

Pillboxy, pudełka na tabletki

Prowadzisz rozbudowaną suplementację uwzględniającą praktycznie każdy aspekt? Doskonale, z pewnością przyniesie Ci ona wiele korzyści. Jednak jest pewna kwestia, o której warto pamiętać. Duża ilość odżywek i suplementów oznacza zwiększony problem z ich noszeniem ze sobą na siłownię celem stosowania konkretnych dawek w optymalnym momencie. Rozwiązaniem tego niewątpliwego problemu są wszelkiej maści opakowania na tabletki i kapsułki, czyli PillBoxy.

Dzięki nim, nie będziesz musiał zabierać ze sobą już całych opakowań suplementów, wystarczy wydzielona porcja. PillBoxy są relatywnie małe i niezwykle poręczne. Produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości tworzywa, które posiada wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Projekt opakowań na tabletki obejmuje zwykle kilka komór oddzielonych między sobą przegrodami, które umożliwiają sprawne zaplanowanie suplementacji i zabranie ze sobą nawet kilka porcji ulubionych preparatów.

PillBoxy wykazują wyjątkowo wysoką trwałość oraz kompaktowe rozmiary, dzięki którym z łatwością zmieścisz je w kieszeni lub torbie treningowej. Postaw na praktyczne akcesoria, a znacząco poprawisz swój komfort suplementacji w każdym dniu.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak