12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Kompleksy witaminowo-mineralne

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 69 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Kompleksy witaminowo-mineralne

Produktów
na stronie:
40
80

Kompleksy witaminowo-mineralne

Tego typu produkty znakomicie sprawdzają się w przypadku niedoboru wielu mikroelementów w prowadzonej diecie. Musisz pamiętać, że odpowiednia podaż każdej witaminy oraz składnika mineralnego ma duże znaczenie dla zachowania w prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Odpowiadają bowiem one za przebieg wielu procesów biochemicznych, wchodzą w strukturę enzymów, warunkują utrzymanie pełnej sprawności układu odpornościowego, trawiennego, a także regulują prawidłową pracę układu hormonalnego.

Należy podkreślić, że wraz ze zwiększającą się aktywnością fizyczną zapotrzebowanie organizmu na poszczególne mikroelementy może znacząco wzrastać, stąd tak ważne jest ich regularne uzupełnianie. Warto mieć to na uwadze podczas dobierania suplementów.

Oferowane przez nasz sklep kompleksy witaminowo-mineralne charakteryzują się nie tylko najwyższą światową jakością, która ma swoje odzwierciedlenie w dobrej przyswajalności oraz biodostępności poszczególnych składników, ale także korzystną ceną (zdecydowanie nie zrujnujesz swojego budżetu). Postaw na produkty o pewnym składzie i pochodzeniu, już dziś!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak