SPRÓBUJ RABATU 11%  KOD: 11LUTY

Pozostałe formy kreatyny

 
NIE WIESZ JAKĄ FORMĘ KREATYNY WYBRAĆ? POMOŻEMY CI WYBRAĆ NAJLEPIEJ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB!

Popularne produkty

Okazje cenowe

Pozostałe formy kreatyny

Produktów
na stronie:
40

Pozostałe formy kreatyny

Regularna suplementacja kreatyną niesie za sobą wiele wymiernych korzyści, które jednak wymagają stosowania minimalnej dawki 3000mg substancji aktywnej. Nie jest to zwykle żadnym problemem, wystarczy zatem odpowiednio skomponować stosowane porcje.

Kreatyna jest jedną z najbardziej anabolicznych i w dodatku całkowicie legalną substancją. Stosowana jest w sporcie od przeszło 25 lat i stanowi wedle wielu osób doskonałą alternatywę dla niebezpiecznego w skutkach dopingu. Proponowana kategoria obejmuje wszelkie inne formy chemiczne kreatyny, które różnią się od tradycyjnego monowodzianu kreatyny występowaniem innej cząsteczki, zwykle jakiegoś kwasu organicznego lub magnezu. Tak więc, znajdziesz w niej takie formy jak: azotan, chelat magnezowy, chlorowodorek (HCL), fosforan, pirogronian, kre-alkalyn oraz orotan kreatyny.

Każda z nich, wedle zapewnień producentów, charakteryzuje się większą stabilnością, przy zachowaniu takiej samej anabolicznej siły działania. Jeżeli poszukujesz kreatyny na pierwszy lub któryś z kolejnych cykli – sięgnij po któryś z oferowanych w tej kategorii produktów, a z pewnością będziesz zadowolony z uzyskiwanych wyników! Preparaty mogą występować w postaci tabletek, kapsułek lub proszku.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak