11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11

Suplementy na pamięć i koncentrację

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 32 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Suplementy na pamięć i koncentrację

Produktów
na stronie:
40

Suplementy na pamięć i koncentrację

Planujesz wprowadzić do suplementacji produkty wspomagające naukę, wpływające pozytywnie na poprawę koncentracji oraz pamięci? Doskonale, zatem wiesz, czego potrzebujesz, pozostaje jedynie wybór odpowiednich preparatów. Oferta naszego sklepu jest niezwykle szeroka, dzięki czemu nie będziesz miał problemów z doborem profesjonalnej suplementacji. Sięgnij po produkty znanych marek, których ceny są niezwykle korzystne.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - WESPRZYJ SWÓJ ORGANIZM!

Suplementy na pamięć i koncentrację cieszą się dużym powodzeniem wśród studentów, jak i uczniów starszych roczników. Bywają pomocne w przyswajaniu dużych ilości informacji, poprawiając skuteczność nauki i tym samym skracając ilość czasu, jaką trzeba na nią poświęcić. Oczywiście suplementacja ma charakter typowo wspomagający, pamiętaj o tym.

Omawiana kategoria produktów jest zasobna w ciekawe propozycje w różnych cenach. Znajdziesz w niej wiele produktów najwyższej jakości zarówno krajowych, jak i zagranicznych producentów. Współczesne życie przepełnione jest stresem, który jest częstym źródłem problemów właśnie z koncentracją i co za tym idzie - z pamięcią. Nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia wiek, płeć oraz stopień aktywności fizycznej. Proponowane w tej kategorii suplementy charakteryzują się starannie przemyślanymi składami, które często bazują na ekstraktach i wyciągach roślinnych o wysokich standaryzacjach na minimalną zawartość określonych substancji aktywnych. Oczywiście przyswajalność ma także bardzo duże znaczenie, ale o tę kwestię nie musisz się obawiać, wybierając oferowane tu produkty. Wsparcie procesów zapamiętywania, poprawa koncentracji oraz skupienia uwagi to czynniki bardzo istotne - także dla osób pracujących typowo umysłowo.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - DLA KOGO?

Najczęściej preparaty tego typu polecane są studentom oraz uczniom w okresie przygotowawczym do sesji egzaminacyjnej lub sprawdzianów. Suplementy z tej kategorii śmiało możesz łączyć z innymi typami preparatów, co przełoży się na jeszcze bardziej kompleksowe wsparcie organizmu w trudnym dla niego okresie. Oczywiście proponowane produkty doskonale sprawdzą się także celem wsparcia sprawności intelektualnej osób pracujących typowo umysłowo każdego dnia.

Suplementy na pamięć i koncentrację mogą występować w wielu formułach, w których znajdziesz przykładowo: standaryzowane ekstrakty roślinne, solidne dawki stymulantów (w tym duże ilości syntetycznej lub naturalnej kofeiny). Mogą również różnić się między sobą stopniem zaawansowania oraz złożoności składu. Wszystko to sprawia, że sam proces wyboru suplementów nie jest tak prosty i szybki, jakbyś mógł sobie tego życzyć.

UWAGA: Jeżeli będziesz miał pytania, pojawią się pewne wątpliwości dotyczące połączenia kilku produktów - zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która zapewni Ci profesjonalne wsparcie i pomoże Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - SKUTKI UBOCZNE, FORMA PRODUKTÓW

Suplementy wspomagające pamięć oraz koncentrację mogą się między sobą różnić składem, a co za tym idzie - właściwościami, jednak sięgając po produkty oficjalnych i znanych marek, możesz być spokojny o ich działanie. Nie znajdziesz w składach żadnych substancji zakazanych lub niebezpiecznych. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że przesadzisz z ilością, mogą pojawić się pewne problemy, głównie żołądkowe - człowiekowi może zaszkodzić nawet większa ilość cukru. Prowadząc suplementację zgodną z zaleceniami producenta, nie ma możliwości, by coś poszło "nie tak".

UWAGA: Jeżeli Twój organizm jest nadwrażliwy na działanie silnych stymulantów - sięgaj po produkty bazujące na ekstraktach roślinnych naturalnego pochodzenia, w których ilość, np. kofeiny jest ograniczona.

Suplementy na pamięć i koncentrację mogą występować także w różnych formach. Mam tu na myśli tabletki, kapsułki, proszki, płynne koncentraty. Każda z nich posiada swoje zalety, które sprawiają, że mają swoją grupę zwolenników. Biorąc pod uwagę skuteczność suplementacji rozumianą poprzez szybkość, z jaką mogą być przyswajane substancje aktywne - płynne formy zawsze będą najlepszym wyborem, w więc postać shotów powinna Cię zainteresować najbardziej. Jednak życie nie jest tak proste, różnice w biodostępności nie są tak diametralnie różne, więc ostatecznie warto postawić na komfort i sięgnąć po taką postać, która Ci po prostu odpowiada najbardziej.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - POPULARNE SKŁADNIKI I ICH POCHODZENIE

Suplementy tego typu cieszą się sporą popularnością zarówno wśród osób młodych, jak i w podeszłym wieku. Celem ich przyjmowania jest poprawa zdolności koncentracji, łagodzenie skutków stresu ograniczającego umiejętność zapamiętywania. Stąd w ofercie suplementy bazujące na starannie opracowywanych kompozycjach roślinno-mineralnych. Znajdziesz w nich między innymi lecytynę, cynk, selen, kofeinę, witaminy z grupy B, ekstrakty z różnych gatunków żeń-szenia czy też wyciągi z miłorzębu japońskiego.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Suplementacja musi być dopasowana do osoby, którą ma wspomagać w codziennym funkcjonowaniu. Postaw zatem na produkty pewnych marek, których skład Ci najbardziej odpowiada - zarówno w kwestii jakościowej, jak i ilościowej, a więc dawek poszczególnych substancji aktywnych.

Przykładowe, godne polecenia produkty:

Trec Herbal Energy - 120 kaps.

Doskonałe połączenie ekstraktu z guarany, korzenia żeń-szenia koreańskiego oraz amerykańskiego. Każda porcja dostarcza do organizmu naturalną kofeinę, jak i solidna dawkę ginsenozydów pochodzących z obu żeń-szeni. Wpływa pozytywnie na pamięć, koncentrację, ale i witalność organizmu. Wspomaga go nawet w słabszy dzień, choć kofeina naturalna działa znacznie delikatniej (ale znacznie dłużej) niż jej syntetyczny odpowiednik.

Essence Bacopa Monnieri - 90 kaps.

Znakomite źródło ekstraktu pozyskiwanego z Bacopa Monnieri, bogatej w bakozydy. Zaliczane są one do grupy jednych z najbardziej aktywnych biologicznie substancji aktywnych i przypisuje się im większość, jak nie wszystkie wyjątkowe właściwości tej niezwykłej rośliny. Wpływa między innymi poprawie sprawności intelektualnej.

Essence Caffeine - 120 kaps.

Wysokiej jakości kofeina w formie łatwych do połknięcia kapsułek. Każda z nich dostarcza do organizmu 200mg silnego stymulantu w czystej postaci. Formuła obejmuje wartościowy dodatek w postaci ekstraktu z grapefruita (Citrus paradisi) standaryzowanego na zawartość naryngeniny. Sprawdzi się nawet w słabszy dzień.

SUPLEMENTY NA PAMIĘĆ I KONCENTRACJĘ - PODSUMOWANIE

Jeżeli poszukujesz tego typu suplementów - trafiłeś wręcz doskonale. Oferta naszego sklepu jest bogata w produkty marek krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy do zapoznania się z nią, jednocześnie uprzedzamy, że charakteryzuje się ona dynamicznymi zmianami. Stawiamy bowiem na maksymalne dopasowanie oferty sklepu do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Stawiamy na jakość i solidne składy oferowanych przez nas produktów, co sprawia, że znajdziesz w tej kategorii wszystko, czego potrzebujesz celem poprawy pamięci, koncentracji - generalnie wsparcia Twojej sprawności intelektualnej.

POSTAW NA PRODUKTY O PEWNYCH I PRZEMYŚLANYCH SKŁADACH - W NAJLEPSZYCH CENACH!Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak