INWENTARYZACJA 01-02.12

Składniki mineralne

 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Składniki mineralne

Produktów
na stronie:
40
80

Składniki mineralne

Składniki mineralne (czyli po prostu minerały) to niezbędne elementy każdej diety człowieka, bez których nie byłoby możliwe prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Wpływają one na prawidłowy rozwój oraz utrzymanie pełnej sprawności fizycznej.

Przeliczając skład ciała człowieka, stanowią one nawet do 5% jego masy. Warto podkreślić, że przedłużające się niedobry konkretnych minerałów mogą doprowadzić do znacznych zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, co miałoby przełożenie zarówno na formę fizyczną, jak i samopoczucie. Rola składników mineralnych w organizmie człowieka jest bardzo rozległa. Każdy ze składników pełni odrębną funkcję.

Ogólnie ujmując, składniki mineralne pełnią funkcję budulcową dla tkanek zębów, kości, skóry i włosów, a także regulują wiele procesów zachodzących w komórkach. Warunkują także prawidłowy przebieg skurczów tkanki mięśniowej oraz utrzymanie równowagi elektrolitowej organizmu. Jest ona przecież niezwykle ważna podczas treningów, jak i codziennego funkcjonowania.

Oferowane w tej kategorii produkty z pewnością przypadną Ci do gustu, bowiem charakteryzują się wysoką jakością oraz bardzo dobrą ceną, która nie zrujnuje Twojego budżetu domowego. Znajdziesz tutaj ciekawe propozycje wielu znanych i cenionych marek.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak