Bez kofeiny

Produktów
na stronie:
40
Bez kofeiny

Przedtreningówki bez kofeiny to coraz bardziej popularna grupa produktów wśród osób trenujących różne dyscypliny sportowe. Zazwyczaj sięgają po nie osoby, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą przyjmować kofeiny i innych stymulantów (przykładowo osoby z nadciśnieniem).

Produkty z tej kategorii bazują zazwyczaj na takich składnikach jak m.in.: arginina w różnych formach chemicznych, cytrulina, beta-alanina, tauryna, tyrozyna, kreatyna oraz wszelkiego rodzaju ekstrakty roślinne.

Gotowe mieszanki mają za zadnie zwiększenie efektu tzw. "pompy mięśniowej" oraz poprawę wydolności i wytrzymałości mięśniowej. Zwiększony efekt pompy mięśniowej to nie tylko lepszy komfort podczas treningu, ale także lepsze odżywienie komórek mięśniowych. Za sprawą bardzo częstego dodatku kreatyny zaobserwować możemy także lepsze przyrosty masy i siły mięśniowej.

Na rynku wyróżniamy mnóstwo przedtreningówek bez dodatku kofeiny o zróżnicowanym składzie. Dostępne są głównie wersje w proszku jak i w kapsułkach czy w tabletkach. Wybór formy zależał będzie jedynie od indywidualnych preferencji Klienta.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść