Białka -10% Kod: BIALKODarmowy Paczkomat przy zamówieniu min 99 zł

Izotoniki / Elektrolity

  • BioTech Multi Hypotonic Drink - 1000ml
    53,99 PLN

    BioTech Multi Hypotonic Drink to płynny koncentrat napoju hipotonicznego stosowany w celu uzupełniania energii i witamin podczas treningu. Produkt bogaty w węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, które zapewniają szybki zastrzyk energii w trakcie wysiłku. Ponadto, Multi Hypotonic Drink pomaga uzupełnić utracone podczas treningu witaminy z grupy B.

    In Stock
    Smak: cytryna, mojito, owoce leśne, pomarańcz, ananas, grejpfrut Smak: cytryna, mojito, owoce leśne, pomarańcz, ananas, grejpfrut ...
Produktów
na stronie:
40
Izotoniki / Elektrolity

Napoje izotoniczne i elektrolity są świetnym wyborem dla osób trenujących sporty o charakterze wytrzymałościowym lub wytrzymałościowo-siłowym. Celem ich stosowania jest regularne uzupełnianie energii oraz składników mineralnych, które tracimy w trakcie długotrwałego i wyczerpującego treningu. Pamiętajmy, że w okresie letnim, w trakcie wysokich temperatur, nasza potliwość jest znacznie wzmożona. Wówczas powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie nawodnienie w czym pomogą nam właśnie napoje izotoniczne.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść