-10% na Białka i Kreatyny! Kod: FORMA10 Darmowa dostawa od 99 PLN! Kod: DD99

Izotoniki / Elektrolity

 • BioTech Multi Hypotonic Drink - 1000 ml
  53,99 PLN

  BioTech Multi Hypotonic Drink to płynny koncentrat napoju hipotonicznego stosowany w celu uzupełniania energii i witamin podczas treningu. Produkt bogaty w węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, które zapewniają szybki zastrzyk energii w trakcie wysiłku. Ponadto, Multi Hypotonic Drink pomaga uzupełnić utracone podczas treningu witaminy z grupy B.

  In Stock
  Smak: ananas, cytryna, grejpfrut, mojito, owoce leśne, pomarańcz Smak: ananas, cytryna, grejpfrut, mojito, owoce leśne, pomarańcz ...
 • Nutrend IsodrinX - 750 ml
  9,90 PLN

  Profesjonalny napój sportowy, którego nie musisz przygotowywać przed spożyciem! Wystarczy otworzyć i już możesz rozpocząć nawadnianie organizmu. Występuje w wielu znakomitych smakach, które błyskawicznie gaszą pragnienie. Postaw na sprawdzony produkt!

  Out of stock
  Smak: cool, cytryna, mixed berry, pomarańcz Smak: cool, cytryna, mixed berry, pomarańcz ...
  Produkt niedostępny
 • Olimp Iso Plus - 750 ml
  2,99 PLN

  Starannie skomponowany napoju izotoniczny, który intensywnie i w maksymalnym stopniu nawadnia organizm, przywracając mu równowagę wodno-elektrolitową podczas i po wysiłku

  Out of stock
  Smak: cytryna, jagoda Smak: cytryna, jagoda ...
  Produkt niedostępny
Produktów
na stronie:
40
Izotoniki / Elektrolity

Napoje izotoniczne i elektrolity są świetnym wyborem dla osób trenujących sporty o charakterze wytrzymałościowym lub wytrzymałościowo-siłowym. Celem ich stosowania jest regularne uzupełnianie energii oraz składników mineralnych, które tracimy w trakcie długotrwałego i wyczerpującego treningu. Pamiętajmy, że w okresie letnim, w trakcie wysokich temperatur, nasza potliwość jest znacznie wzmożona. Wówczas powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie nawodnienie w czym pomogą nam właśnie napoje izotoniczne.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść