11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11

Napoje energetyczne

 

Napoje energetyczne

  • Trec Endurance Accelerator - 500 ml

    Trec Endurance Accelerator - 500 ml

    5,99 PLN

    Trec Endurance Accelerator. Zawiera cukier i substancję słodzącą. Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (32 mg / 100 ml). Gazowany napój energetyzujący z tauryną, kofeiną oraz witaminami z grupy B (niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6 i B12). Przeznaczony dla osób o zwiększonej...

    In Stock
Produktów
na stronie:
40

Napoje energetyczne

Napoje energetyczne stanowią ważną grupę produktów, po które sięgają wszyscy sportowcy potrzebujący doraźnego wsparcia w słabsze dni. Stanowią bogate źródło stymulantów, w tym czystej kofeiny, której właściwości energetyczne oraz wpływ na pobudzenie i poprawę koncentracji jest nie do przecenienia. Rzutuje bowiem na szeroko rozumianą jakość oraz bezpieczeństwo treningu.

Napoje energetyczne, jak sama nazwa wskazuje, mają za zadanie pobudzić nas do działania za sprawą swojego oddziaływania na centralny układ nerwowy. Są zazwyczaj lekko gazowane oraz charakteryzują się bogatą w substancje aktywne formułą. Najczęściej znajdziesz w nich solidne dawki kofeiny, tauryny i/lub ekstrakty z guarany oraz żeń-szenia (syberyjskiego, amerykańskiego bądź koreańskiego). Oczywiście można sięgnąć po preparaty o prostym składzie lub bardziej złożonym.  Napoje energetyczne nie mogą być mylone z napojami izotonicznymi, choć często tak się dzieje.

Nasza oferta obejmuje również napoje energetyczne bez dodatku cukrów, tzw. "sugar free", jak i takie z dodanym cukrem prostym, który w połączeniu z kofeiną będzie miał jeszcze mocniejsze działanie pobudzające. Sięgnij po produkty renomowanych producentów, a będą to dobrze zainwestowane pieniądze.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak