EKSPRESOWA WYSYŁKA! 10% rabatu na pierwsze zakupy!

Glukozamina i chondroityna

  • BioTech Glucosamine 500 - 60 kaps.
    29,90 PLN

    BioTech Glucosamine 500 to produkt będący źródłem glukozaminy, witaminy C i witaminy E. Dowody naukowe dokumentują, iż stosowanie glukozaminy może przyczyniać się do spowolnienia procesu zwężania szpary stawowej. Udowodniono także, iż stosowanie glukozaminy może wpływać na sztywność i funkcje stawu – poprawiając komfort życia.

    In Stock
Produktów
na stronie:
40
Glukozamina i chondroityna

Glukozamina jest jednym z najpopularniejszych związków stosowanych w preparatach na stawy. Siarczan glukozaminy jest podstawowym składnikiem chrząstki stawowej. Wspiera odbudowę i chroni tkankę chrzęstną. Wspiera także regenerację układu ruchu oraz przyczynia się do utrzymania odpowiedniego poziomu amortyzacji i odporności stawów na uderzenia. Pomaga ograniczyć ból stawów w przypadku stanów zapalnych i powrotu do pełni formy.

Chondroityna jest istotną substancją dla utrzymania stawów w pełnym zdrowiu, wpływa pozytywnie na ich wytrzymałość, łagodzi stany zapalne oraz wpływa na odpowiednią amortyzację stawów. Polecana jest wszystkim sportowcom, którzy podczas treningów obciążają swój układ ruchu oraz osobom starszym dla odpowiedniej profilaktyki.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść