• Obecnie brak na stanie

Opis Trec Endurance Chalk Liquid - 100ml

  • MAGNEZJA W PŁYNIE Z LINII ENDURANCE OD TREC
  • JEJ ZADANIEM JEST ABSORPCJA WILGOCI I OSUSZANIE DŁONI
  • PŁYNNA POSTAĆ ZAPEWNIA KOMFORT STOSOWANIA (NIE PYLI TAK JAK MAGNEZJA W PROSZKU)
  • MOŻE BYĆ STOSOWANA JAKO BAZA POD TRADYCYJNĄ MAGNEZJĘ – MOŻESZ STOSOWAĆ JE RÓWNOCZEŚNIE
  • MAGNEZJA ZALECANA JEST WE WSZYSTKICH SPORTACH, GDZIE POTRZEBNY JEST PEWNY CHWYT
  • DOSTOSUJ CZĘSTOTLIWOŚĆ JEJ STOSOWANIA DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB
  • DOSTĘPNA JEST W DWÓCH OPAKOWANIACH: O POJEMNOŚCI 100 ML I 250 ML

Trec Endurance Liquid Chalk. Magnezja w płynie. Absorbuje wilgoć przez co zwiększa przyczepność dłoni. Może też być stosowana jako baza pod tradycyjną magnezję.

Co to jest magnezja?

Osoby, które prowadzą treningi, gdzie potrzebny jest pewny chwyt, doskonale wiedzą, czym jest magnezja. Ale jeśli jesteś dopiero na początku swojej drogi z tego typu sportami, musisz koniecznie dowiedzieć się czym jest magnezja. Otóż magnezja to produkt stosowany w celu osuszania dłoni i zmniejszenia ich potliwości. Dzięki temu zostaje zwiększone tarcie i w efekcie chwyt staje się pewniejszy.

Przygotuj się na intensywny trening z marką Trec

Trec to marka, która cały czas się rozwija i ubogaca swoje linie produktów. I tak też jest z Endurance – do tej linii dołączyła właśnie magnezja w płynie. Trec Endurance Liquid Chalk to produkt, który świetnie sprawdzi się w trakcie ćwiczeń, gdzie wilgotne dłonie są niewskazane. Ze względu na swoje właściwości, magnezja poprawia chwyt i zapewnia lepszą efektywność poprzez absorpcję wilgoci i osuszenie dłoni.

Czy magnezja w płynie się sprawdza?

Oczywiście, że tak! Endurance Liquid Chalk to produkt w płynnej formie, ale po aplikacji wysycha szybko w kontakcie ze skórą i doskonale spełnia swoje zadanie. Pochłania wilgoć, która pojawia się na dłoniach, a dodatkowo nie pyli tak jak np. magnezja w proszku. Magnezję w płynie można stosować też równocześnie z magnezją tradycyjną, stanowi dla niej świetną bazę. Płynna forma to wygoda stosowania.

Magnezja to produkt dla wszystkich, którzy potrzebują pewnego chwytu

Dotyczy to przeróżnych sportów (np. trening siłowy, wspinaczka, akrobatyka czy pole dance), niezależnie od stopnia zaawansowania. Pamiętaj, że niechciany poślizg dłoni utrudnia skupienie, a w najgorszym przypadku może skutkować kontuzją. Dzięki magnezji możesz zniwelować to ryzyko, mieć pewność, co do przyczepności swoich dłoni i wykonać swój trening bezpiecznie i komfortowo. Dostosuj częstość jej aplikacji w zależności od swoich potrzeb


Trec Endurance Liquid Chalk pozbędziesz się problemu wilgotnych i spoconych dłoni, a Twój chwyt stanie się pewny i stabilny.

Tabela składu

Trec Endurance Chalk Liquid - 100ml

Porcja:
Masa netto: 100.00 ml
Wartość odżywcza / Informacja żywieniowa
  na 1 % RWS*

*RWS - Referencyjna wartość spożycia.

Składniki: węglan magnezu, SD Alkohol, hydroksypropyloceluloza, kalafonia.

Trec Endurance Chalk Liquid - 100ml

Ref: CHALK LIQ 100
19,99 pln
100 porcji / 100ml1 porcja / 0,20 pln100 ml / 19,99 pln

Obecnie brak na stanie.

Włączenie powiadomienia w tym miejscu nie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie newsletterów lub innych reklam drogą mailową. Jest to zgoda jedynie na wysłanie informacji o ponownej dostępności tego produktu.

Masz ustawione powiadomienie o obecności produktu. Kiedy produkt pojawi się w naszym magazynie zostaniesz powiadomiony na podany email.

Sprawdź zamienniki
Inne gramatury
Trec Endurance Chalk Liquid - 250ml
Szybki kontakt

Infolinia

(32) 308 00 02

Porady na e-mail
porady@bodypak.pl

533 369 898

Szybki kontakt

Wypełnij formularz

Najnowsze artykuły

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW