Ostrovit Fat Caliper - 1 szt.

Ostrovit Fat Caliper - 1 szt. Powiększ

Ostrovit Fat Caliper - 1 szt.

4,99 PLN
MarkaOstroVit
Opakowanie1 szt.
4,99 PLN

Brak w magazynie.

Dostawa już od 10,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

Gratisy do każdego zamówienia

Zobacz jaki prezent możesz wybrać

30-dniowe prawo zwrotu

Opis

Opis

  • PRECYZYJNE NARZĘDZIE DO MIERZENIA ILOŚCI TKANKI TŁUSZCZOWEJ
  • POZWALA NA SZYBKI I PRECYZYJNY POMIAR
  • UMOŻLIWIA OCENĘ POSTĘPÓW W ODCHUDZANIU
  • IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W PRZYPADKU PAŃ, JAK I PANÓW
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Wysokiej jakości narzędzie służące do ręcznego i jednocześnie precyzyjnego pomiaru ilości tkanki tłuszczowej! Idealnie się sprawdź jeżeli chcesz szybko ocenić osiągane przez siebie efekty. Wykonane zostało z wysokiej jakości materiału z dbałością o każdy detal. Nie czekaj!

OstroVit Fat Caliper – jest propozycją dla wszystkich osób, które chcą dokładnie śledzić swoje postępu w rekompozycji ciała bądź po prostu odchudzaniu. Pomaga także w ocenie prowadzonej diety pod kątem szybkości utraty tkanki tłuszczowej. Fałdomierz został wyposażony w czytelną i dokładną miarkę o zakresie od 0 do 70mm oraz wskaźnik pomagający dobrać siłę ścisku pozwalający na uzyskanie powtarzalności pomiarów. Warto wspomnieć, że ręczny pomiar wykonany tym narzędziem pozwala na uzyskanie dokładności pomiaru zbliżonej do profesjonalnego ważenia pod wodą. Producent załącza polską instrukcję obsługi – nie będziecie mieli problemu z jego obsługą!

OSTROVIT FAT CALIPER – PRECYZYJNY I PEWNY!

© UWAGA OPIS AUTORSKI BODYPAK - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Tabela składu

Tabela składu

TABELA SKŁADU
Opinie (1)
Ocena

W opakowaniu oprócz fałdomierza znajdziemy również tabelkę, jak należy odczytywać poszczególne wartości uzyskane podczas mierzenia. Sam produkt jest wykonany z plastiku i wydaje się być nieco wątpliwej jakości. Jeśli chodzi o sam sposób mierzenia to jest on bardzo prosty i nie sprawi nikomu żadnej trudności. Stosunek jakości do ceny jak najbardziej adekwatny.

  • 2018-05-24
Podobne produkty

Other sizes

Szybki kontakt:Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść