Specjalista ds. Social Media

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W KANALE E-COMMERCE

Obowiązki:

  • Realizacja dystrybucji produktów i usług za pośrednictwem narzędzi e-commerce, tworzenie ofert.
  • Wzmacnianie pozycji firmy w kanale e-commerce – dbałość o pozycjonowanie i wizerunek marki na stronach e-sklepów,
  • Kreowanie akcji promocyjnych dla klientów w kanale e-commerce
  • Pomiar efektywności działań w kanale e-commerce, raportowanie wyników sprzedaży
  • Realizacja projektów z zakresu komunikacji marketingowej (kampanie Adwords, e-mailing display, performance)
  • Obsługa klienta (kontakt telefoniczny lub email)
  • Aktywny monitoring konkurencji
  • Obsługa redaktorska stron internetowych

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze e-commerce
  • Doświadczenia we współpracy z platformami Allegro, Ceneo, Skąpiec, Amazon, eMAG, eBay
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. C1
  • Mile widziana znajomość jeżyka niemieckiego
  • Znajomość podstawowych języków programowania oraz pakietu MS Office
  • Dużej kreatywności
  • Znajomości narzędzi analitycznych
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowania i poczucia humoru

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od wyników)
  • Niezbędne narzędzia pracy jak telefon, komputer, oprogramowanie
  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Rozwój i otwartą atmosferę pracy
  • Brak nudy i ciekawe wyzwania

Aplikacje na stanowisko wraz z załączonym CV prosimy wysyłać na adres: praca@bodypak.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).