-14% na WSZYSTKO  KOD: 14SUPLE
Hi Tec AMG - 875g + 50 kaps.

Hi Tec AMG - 875g + 50 kaps.

Hi Tec AMG - 875g + 50 kaps.

126,99 PLN
25 porcji / 875g + 50 kaps.
1 porcja / 5,08 PLN
MarkaHi Tec Nutrition
FormaProszek
Opakowanie875g + 50 kaps.

Brak w magazynie.

-14% NA WSZYSTKO Z KODEM 14SUPLE

*BEZ KREATYN

Dostawa już od 10,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

Gratisy do każdego zamówienia

Zobacz jaki prezent możesz wybrać

30-dniowe prawo zwrotu

 

Opinie (4) o Hi Tec AMG - 875g + 50 kaps.

2018-05-28
Ocena

Bardzo dobry produkt

  2017-04-10
  Ocena

  Kupuje kolejną puszke. Daje po gaciach maksymalnie. Pompa rozwala. Ale nie na każdy organizm dziala identycznie.

   2016-11-02
   Ocena

   AMG

   Dobry skład, chociaż ta synergia.. trochę naciągana moim zdaniem, jednak coś w nim działa i to solidnie.

    2016-09-12
    Ocena

    AMG

    solidny skład, trochę zbt rozbudowany jak na moje oko, ale ważne, że działa!

     Opis Hi Tec AMG - 875g + 50 kaps.

     Opis

     • KOMPLEKSOWA FORMUŁA PRZEDTRENINGOWA
     • ZWIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ,SIŁĘ ORAZ WYDOLNOŚĆ
     • POPRAWIA PRZYROSTY MASY MIĘŚNIOWEJ
     • PRZYŚPIESZA REGENERACJĘ
     • POWODUJE NIESAMOWITĄ POMPĘ

     A.M.G. to kompleksowy przedtreningowy preparat, który jednocześnie dostarcza energii, substancji budulcowych, stymulatorów i regulatorów poziomu hormonów anabolicznych, silnych roślinnych adaptogenów i antykatabolików.

     A.M.G. = ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA to kompleksowy przedtreningowy preparat, który jednocześnie dostarcza energii, substancji budulcowych, stymulatorów i regulatorów poziomu hormonów anabolicznych, silnych roślinnych adaptogenów i antykatabolików. A.M.G. zawiera także pełen kompleks boosterów tlenku azotu, dzięki czemu znacząco nasila efekt pompy mięśniowej w trakcie treningu. A.M.G pozwoli zwiększyć intensywność i wydajność treningu co może spowodować szybszy wzrost siły i masy mięśniowej.

     Mocniejszy „power pod maską” w nowej podrasowanej formulacji przedtreningowej A.M.G. (ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA)

     Co jest najczęstszą przyczyną nieudanych treningów lub rezygnacji z pójścia na siłownie? Brak energii i chęci do treningu, brak siły, ból mięśni, zmęczenie z niewyspania, przewlekły stres, przetrenowanie. Wszystkiemu można zaradzić jeśli przed treningiem zastosuje się odpowiednią kombinacje różnych składników, które dodadzą energii, siły i zlikwidują zmęczenie oraz znudzenie wynikające ze stagnacji. NA SIŁĘ! Ostatni światowy trend, poparty badaniami naukowymi i doświadczeniami wielu sportowców, potwierdza słuszność jednoczesnego stosowania przed treningiem wielu różnych form chemicznych kreatyny. Każda z nich dostarcza molekuły kreatynowej i innego związku o działaniu pobudzającym energetykę lub anabolizm komórek mięśniowych. Na wielu płaszczyznach wspomagają one działanie kreatyny która dodaje mnóstwo siły podczas intensywnego treningu. Alfa-ketoglutaran, jabłczan, cytrynian i pirogronian to związki wykorzystywane przez komórki do syntezy związków energetycznych wykorzystywanych do skurczów mięśni. Witamina B13 czyli kwas orotowy utrzymuje optymalny poziom ATP i nukleotydów, które w komórkach mięśniowych pobudzają kurczliwość włókien mięśniowych, nasilają syntezę białek mięśniowych a tym samym przyrost masy Waszych mięśni. Połączenie kreatyny z HMB daje mega potężną ochronę przed katabolizmem i powoduje przełom metaboliczny w kierunku reakcji syntezy nowych białek mięśniowych. Natomiast wiązania estrowe kreatyny zabezpieczają jej cząsteczkę przed degradacja podczas wchłaniania i dystrybucji w organizmie.

     NA BRAK ENERGII DO TRENINGU

     Tylko połączenie kilku synergicznie działających związków energetyzujących pozwoli Wam ponownie poczuć przypływ energii i da „kopa” przed wyczerpującym treningiem. Każdy skuteczny przedtreningowy energizer powinien zawierać kombinacje kofeiny, tauryny, glukuronolaktonu, witamin z grupy B, tyrozyny i dekstrozy. Kofeina z dekstrozą pobudzają centralny układ nerwowy i wpływają stymulująco na skupienie, szybkość podejmowania decyzji, zmniejszają czas reakcji oraz ograniczają zmęczenie psychofizyczne. Dodatkowo kofeina stymuluje układ sercowo-naczyniowy oraz rozszerza oskrzela, dzięki czemu poprawia wydolność tlenową organizmu. W dodatku ma ona znaczący wpływ na rodzaj spalanego paliwa podczas wysiłku fizycznego tzn. oszczędza zapasy glikogenu mięśniowego i pobudza rozpad i utlenianie kwasów tłuszczowych, dzięki czemu nasz metabolizm wysiłkowy staję się bardziej wydajny a procesy kataboliczne w mięśniach ulegają zmniejszeniu. Idea łączenia kofeiny z tauryną, glukuronolaktonem i witaminami z grupy B opiera się na poprawie parametrów pracy „siłowników” komórek czyli mitochondrii i całego łańcucha oddychania komórkowego. Te zmiany na poziomie molekularnym przenoszą się na nasze samopoczucie, chęć do walki z żelastwem i siłę skurczu mięśni. Ponadto wysoki poziom serotoniny w mózgu wywołuję zmęczenie i senność a jest to spowodowane dużym napływem tryptofanu (aminokwas), z którego syntezowany jest ten neurotransmiter. Aminokwasy rozgałęzione BCAA konkurują z tryptofanem w trakcie przenikania do mózgu. Zatem przedtreningowa suplementacja tauryną i aminokwasami BCAA jest skutecznym sposobem na pozbycie się zmęczenia psychofizycznego. L-Tyrozyna jest wyjątkowo przydatnym aminokwasem w sytuacjach silnego stresu związanego z wyczerpującym wysiłkiem fizycznym lub zawodami. Walka z żelastwem wyzwala ogromny stres psychofizyczny, który prowadzi do zużycia się pewnych neuroprzekaźników w mózgu a tym samym do utraty szybkości, koordynacji ruchowej i wydolności. L-Tyrozyna, jako prekursor hormonów stresowych: adrenaliny i noradrenaliny oraz dopaminy, koryguje niedobór tychże substancji w organizmie, dzięki czemu pozwala podołać trudnym wyzwaniom reżimu treningowemu.

     NA POMPĘ MIĘŚNIOWĄ

     Niemal każda sesja treningu kulturystycznego wywołuje zjawisko obrzmienia mięśni poprzez napływ krwi do obszarów objętych ich intensywną pracą. Jest to tzw. „pompa mięśniowa”, która sprawia, że każdy sportowiec z zachwytem przygląda się sobie w lustrze po zakończeniu treningu. Efekt ten można spotęgować poprzez podanie przed treningiem pewnych substancji ułatwiających rozszerzenie się naczyń krwionośnych czyli wazodylatacje. Wszystko sprowadza się do zwiększenia produkcji tlenku azotu, który rozluźnia mięśnie gładkie w naczyniach krwionośnych, dzięki czemu więcej krwi jest w stanie dotrzeć do wszystkich komórek organizmu. Poprawa mikrocyrkulacji krwi nasila efekt pompy mięśniowej. Bezpośrednim surowcem do produkcji tlenku azotu jest aminokwas arginina. Jednakże okazuje się, że podobnie działają inne substancje takie jak: ornityna oraz cytrulina, które spotykają się z argininą na różnych szlakach metabolicznych. Najskuteczniejsze jest zatem połączenie wszystkich mediatorów reakcji syntezy tlenku azotu – argininy, ornityny i cytruliny.

     Bardzo skutecznym boosterem poziomu argininy i pośrednio tlenku azotu jest jabłczan cytruliny, który:

     stymuluje syntezę tlenku azotu lepiej niż zażywanie samej argininy,

     redukuje poziom kwasu mlekowego w mięśniach i amoniaku we krwi poprzez wzrost aktywności cyklu mocznikowego,

     zwiększa regenerację puli ATP i fosfokreatyny poprzez wzrost aktywności cyklu Krebsa. Innym istotnym związkiem rozszerzającym naczynia krwionośne a jednocześnie hamującym katabolizm wysiłkowy jest α-ketoglutaran ornityny (OKG). OKG wykazuje swoje właściwości, gdyż w komórkach mięśniowych podnosi poziom różnych ważnych aminokwasów takich jak: glutamina, arginina, leucyna, izoleucyna, tyrozyna oraz prolina.

     Z pośród różnych związków i połączeń argininy, cytruliny lub ornityny na szczególna uwagę zasługuje KIC czyli α-ketoizokapronian. Jako pierwszy produkt degradacji leucyny hamuje enzymy uczestniczące w utlenieniu aminokwasów BCAA. Oznacza to, że więcej leucyny będzie zużywanej do inicjacji syntezy białek mięśniowych a nie spalanej podczas treningu. Wszelkie działania polegające na zatrzymaniu degradacji leucyny przyniosą skutek w postaci wzrostu syntezy białek i naprawy komórek mięśniowych po treningu.


     * Produkt może się brylić ze względu na higroskopijne właściwości składników aktywnych.

     Zalecane spożycie:

     • Dzień Treningowy:
      Jedna porcja 30 minut przed treningiem i jedna porcja bezpośrednio po treningu.
     • Dzień Nietreningowy:
      Jedna porcja rano i jedna wieczorem

     UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
     Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

     Uwagi

     Suplement diety.
     Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
     Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
     Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
     Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
     Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

     Tabela składu

     Tabela składu

     SKŁADNIKI AKTYWNE:AMG
     Porcja: 35g
     Ilość porcji w opakowaniu: 25
     Opakowanie: 925g
     Masa netto:925.00 g
     Zawartość:w porcjizaw:% RWS*a
     Białko19,5g
     Węglowodany6,9g
     Tłuszcz0,2g
     Witaminy i składniki mineralne:
     WitaminaB6 3mg214%
     Magnez39mg10%
     Cynk 2,6mg26%
     -- Matriks kreatynowy4000mg
     Monohydrat kreatyny
     alfa-ketoglutaran kreatyny
     ester etylowy kreatyny
     jabłczan estru etylowego kreatyny
     piroglutaminian kreatyny
     pirogronian kreatyny
     cytrynian kreatyny
     HMB kreatyny
     jabłczan kreatyny
     orotonian kreatyny
     -- Matriks boosterów tlenku azotu9000mg
     Beta-alanina
     jabłczan cytruliny
     L-arginina
     alfa-ketoglutaran L-argininy
     jabłczan argininy
     piroglutaminian argininy (piroglutargina)
     ketoizokapronian L-argininy
     alfa-ketoglutaran l-ornityny
     -- Aminokwasy rozgałęzione BCAA8000mg
     L-leucyna
     L-izoleucyna
     L-walina
     -- Matrix pro-hormonalny 4000mg
     Kwas D-asparaginowy
     glicyna
     ekstrakt z Tribulus terrestris
     ekstrakt z Fenugreek
     ekstrakt z maki
     asparaginian magnezu
     monometioninan cynku
     chlorowodorek pirydoksyny
     -- Matriks energetyczny8000mg
     Tauryna
     maltodekstryna
     dekstroza
     D- glukuronolakton
     kofeina
     L-tyrozyna
     ekstrakt z żeń-szenia
     ekstrakt z pestek winogron
     ekstrakt z zielonej herbaty
     ekstrakt z Rhodiola rosae
     ekstrakt z gryki
     Inne składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i jabłkowy, aromat, substancje słodzące (cyklaminian sodu, aspartam, sacharynian sodu), olej MTC, emulgatory (lecytyna, olej MTC), żelatyna (otoczka kapsułki), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), żółcień pomarańczowa (barwnik).
     * % Referencyjna wartość spożycia


     Szybki kontakt:

     Infolinia

     (32) 308 00 02
     Porównaj produkty
     0
     Usuń z porównania
     Ukryj
     Wyczyść
     Dlaczego warto nam zaufać?
     l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
     Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
     Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
     Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
     Obserwuj nas na Instagramie #bodypak