• 100 g - 1 100 g

  • 11,00 pln - 90,00 pln

Suplementy dla piłkarzy

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 7
6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g

6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g

 opinii (20)
1 porcja / 2,67 pln
79,99 pln
Najniższa cena: 89,99 pln -11%
6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g

6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g

 opinii (4)
1 porcja / 1,25 pln
49,99 pln
Trec Beta-Alanine 700 - 90 kaps.

Trec Beta-Alanine 700 - 90 kaps.

1 porcja / 1,00 pln
29,99 pln
Trec Endurance Collagen 4 Runners - 90 kaps.

Trec Endurance Collagen 4 Runners - 90 kaps.

 opinii (1)
29,99 pln
Najniższa cena: 34,99 pln -14%
Olimp Amino Target Xplode - 275g

Olimp Amino Target Xplode - 275g

1 porcja / 3,00 pln
74,99 pln
Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps.

Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps.

 opinii (68)
1 porcja / 1,33 pln
39,99 pln
Najniższa cena: 42,49 pln -6%

PIŁKA NOŻNA NA OLIMPIADZIE

Zawody w piłce nożnej rozgrywane są w ramach Letnich Igrzysk Olimpijskich już od 1900 roku (olimpiady w Paryżu). Jednak bywały lata kiedy nie znalazła się ona na liście dyscyplin igrzysk, np. w Los Angeles w 1932 roku. Warto podkreślić, że podczas letniej olimpiady w 1960 roku doszło do zmiany formatu rozgrywki i ograniczono ilość uczestników zmagań do 16 drużyn. Zostały one podzielone na cztery grupy, w których mecze rozgrywane były systemem kołowym. Następnym etapem było wyłonienie zwycięzców z każdej z grup, którzy rywalizowali już w systemie pucharowym o miano mistrza olimpijskiego.

UWAGA: Profesjonalni piłkarze mogli brać udział w olimpiadzie dopiero w 1984 roku podczas olimpiady w Los Angeles. Ciekawostką jest to, że dotyczyło to tylko reprezentantów Azji, Afryki, Oceanii oraz strefy CONCACAF (Konfederacja Piłki Nożnej Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów).

Wspomniany zakaz odwołano całkowicie w 1992 roku, ale wprowadzono jednocześnie pewne ograniczenia wiekowe. Każda drużyna może mieć w składzie maksymalnie trzech piłkarzy w konkretnym wieku, reszta zawodników nie może być starsza niż 23 lata (na dzień rozgrywania igrzysk).

Pierwszym turniejem, gdzie wprowadzono zawody w piłkę nożną kobiet jest olimpiada w 1996 roku w Atlancie.

SUPLEMENTY DLA PIŁKARZY

Profesjonalna suplementacja w sporcie zdobywa coraz szerszą grupę zwolenników. Nie jest to bezpodstawny trend, bowiem odpowiednio skomponowana, przy wykorzystaniu pewnych produktów może realnie zapewnić poprawę osiąganych wyników. Tak więc, zadbaj w pierwszej kolejności o podstawy jakimi są: dieta, odpowiednia ilość czasu na regenerację oraz przemyślany trening. Chcąc wzbogacić swój jadłospis sięgnij po 6PAK Nutrition 80 Whey Protein, którego każda porcja dostarczy do organizmu solidną dawkę pełnowartościowego białka. Należy podkreślić, że jego odpowiednia podaż warunkuje sprawną regenerację i rozwój upragnionej formy fizycznej. Kolejnym krokiem jest zaspokojenie potrzeb mięśni podczas treningu oraz po jego zakończeniu. W tym celu polecamy aminokwasy egzogenne uznanego producenta (Trec AMINO EAA), które doskonale się przyswajają i umożliwiają jednoczesne ograniczenie szalejącego katabolizmu okołotreningowego, jak i wstrzelenie się w okno anaboliczne.

Suplementy dla piłkarzy to także profesjonalne koncentraty izotoniczne, których celem jest zaspokojenie potrzeb mięśni na energię, jak i odpowiednie nawodnienie oraz uzupełnienie utraconych wraz z potem elektrolitów (Isostar Hydrate & Perform). Jeżeli natomiast miewasz słabsze dni, a jesteś świadomy jak ważne dla wyników sportowych są regularne i odpowiednio intensywne treningi - sięgnij po Effective Line Caffeine marki 6PAK. Każda porcja to solidna dawka stymulantów, których wpływ na pobudzenie jest nie do przecenienia. Oczywiście nie można zapominać o potężnym zastrzyku energii jaki gwarantują.
Komponując odpowiednie suplementy dla piłkarzy nie możesz zapomnieć o duecie kreatyny z beta alaniną - trudno o lepsze połączenie substancji aktywnych biologicznie. Ich synergia znacząco poprawia osiągane wyniki sportowe, co wpływa na podniesienia wytrzymałości, jak i wydolności wysiłkowej całego organizmu. Warto podkreślić, że oba związki się doskonale dopełniają, nie wykazują podobnego działania. Nasi specjaliści stawiają na: Olimp Creatine Xplode Powder oraz Trec Beta-Alanine 700.

Ostatnią kwestią, chociaż nie mniej ważną niż inne - jest odpowiednia jakość snu, regeneracji nocnej oraz zaspokojenia potrzeb organizmu na wszelkie mikroelementy w codziennym jadłospisie. Jednym z najlepszych preparatów o złożonym składzie i realnym wpływie na szeroko rozumianą jakość snu jest Lab One N°1 Deep Sleep. Natomiast Olimp Vita-Min Multiple Sport zapewni Ci wsparcie w sprawnym uzupełnieniu niedoborów nawet większych ilości witamin lub minerałów w diecie.

Kompleksowe wsparcie - postaw na suplementy dla piłkarzy w doskonałej cenie::

  1. 6PAK Nutrition 80 Whey Protein - 908g

  2. Trec Aminokwasy egzogenne AMINO EAA - 300g

  3. Isostar Hydrate & Perform - 1500g

  4. Olimp Creatine Xplode Powder - 260g

  5. Trec Beta-Alanine 700 - 90 kaps.

  6. 6PAK Nutrition Effective Line Caffeine - 90 tabl.

  7. Lab One N°1 Deep Sleep - 75 kaps..

  8. Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 kaps.

  9. Trec Endurance Collagen 4 Runners - 90 kaps.

SUPLEMENTY DLA PIŁKARZY - PROFESJONALNE SPOJRZENIE NA KWESTIĘ SUPLEMENTACJI!