-12% ZNIŻKI*  KOD: VITA12

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 21 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

Produktów
na stronie:
40

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

Prowadzisz regularne treningi, a może zbliża się sesja i potrzebujesz wsparcia w postaci solidnej dawki stymulantów? Produkty znajdujące się w tej kategorii stanowią doskonały wybór dla osób, których suplementacja ma za zadanie znacząco poprawić skupienie oraz koncentrację, a tym samym możliwości intelektualne.

Najpopularniejszymi substancjami aktywnymi są: guarana (spotykana w formie ekstraktu, jak i sproszkowanego suszu), kofeina bezwodna, kofeina naturalna (zwykle pochodząca z wysoko standaryzowanych wyciągów roślinnych), ale także żeń-szeń i yerba mate. Oczywiście na tym lista się nie kończy, bowiem w opisywanej kategorii znajdziesz również wiele złożonych preparatów w różnych formach (kapsułek, tabletek, shotów itd.). Zależnie od wybranego produktu możesz spodziewać się szybkiego pobudzenia, solidnej dawki energii do działania lub poprawy ogólnej witalności organizmu, która będzie trwała znacznie dłużej, ale będzie także mniej gwałtowna. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz w danej chwili.

Oferta sklepu obejmuje wiele wysokiej jakości produktów mających wpływ na pobudzenie. Dedykowane są przede wszystkim osobom pracującym umysłowo, a także uczniom i studentom, którzy przez długie godziny przygotowują się do egzaminów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby produkty te stosować przed treningiem, w tzw. „słabszy dzień”.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak