12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 29 produktów
 

Popularne produkty

Okazje cenowe

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

Produktów
na stronie:
40

Suplementy na koncentrację i pobudzenie

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - PROFESJONALNA SUPLEMENTACJA.

Prowadzisz regularne treningi, a może zbliża się sesja i potrzebujesz wsparcia w postaci solidnej dawki stymulantów? Produkty znajdujące się w tej kategorii stanowią doskonały wybór dla osób, których suplementacja ma za zadanie znacząco poprawić skupienie oraz koncentrację, a tym samym możliwości intelektualne.

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - ANALIZA SKŁADU.

Suplementy na koncentrację i pobudzenie różnią się między sobą, czasem w znacznym stopniu. Może to dziwić, bowiem ostateczny cel jest zbieżny w każdym z przypadków. Najpopularniejszymi substancjami aktywnymi są: guarana (spotykana w formie ekstraktu, jak i sproszkowanego suszu), kofeina bezwodna, kofeina naturalna (zwykle pochodząca z wysoko standaryzowanych wyciągów roślinnych), ale także żeń-szeń i yerba mate. Oczywiście na tym lista się nie kończy, bowiem w opisywanej kategorii znajdziesz również wiele złożonych preparatów w różnych formach (kapsułek, tabletek, shotów itd.). Zależnie od wybranego produktu możesz spodziewać się szybkiego pobudzenia, solidnej dawki energii do działania lub poprawy ogólnej witalności organizmu, która będzie trwała znacznie dłużej, ale będzie także mniej gwałtowna. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz w danej chwili.

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - DLA KOGO?

Preparaty tego typu są znakomitą propozycją dla osób pracujących umysłowo lub studentów w okresie egzaminów i podwyższonej aktywności intelektualnej. Wpływają bowiem pozytywnie na koncentrację oraz umiejętność skupienia uwagi na konkretnym aspekcie, co przekłada się w oczywisty sposób na szybkość uczenia się oraz przyswajania wiedzy.

Jeżeli natomiast zależy Ci na samym pobudzeniu, to czysta kofeina może być najlepszym wyborem. Działa niemal natychmiast, co pozwoli Ci utrzymać rygor treningowy oraz odpowiednią intensywność ćwiczeń. Jak widzisz, tego typu preparaty mogą wykazywać pewną uniwersalność.

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - CZY FORMA PREPARATU MA ZNACZENIE?

Suplementy na koncentrację i pobudzenie mogą występować w formie kapsułek, tabletek, proszku, a nawet płynnych koncentratów, których przyswajalność jest niemal natychmiastowa. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy forma suplementu ma realny wpływ na jego działanie oraz przydatność w suplementacji. Owszem, występują pewne różnice w szybkości przyswajania zawartych w nich substancji aktywnych, ale z punktu widzenia klasycznego podejścia do suplementacji w sporcie - nie będzie to miało tak dużego znaczenia. Kofeinę w tabletkach można przecież przyjąć pięć minut wcześniej i uzyskany efekt będzie analogiczny.

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Jakość to podstawa, jednak należy ją zdefiniować poprzez dawkę oraz pochodzenie konkretnych substancji aktywnych, jakie znajdują się w preparatach, które bierzesz pod uwagę. Kolejnym aspektem jest forma produktu, co jest już kwestią całkowicie zależną od indywidualnych upodobań. Ważne, by sama suplementacja była możliwie bezproblemowa i komfortowa za każdym razem.

Preparaty godne polecenia, nawet najbardziej wymagającym sportowcom:

Essensey Kofeina - 120 kaps.

Wysokiej klasy preparat na bazie kofeiny oraz dodatku ekstraktu z grapefruita (Citrus paradisi) - standaryzowany na zawartość naryngeniny. Takie połączenie zapewnia szybki zastrzyk energii oraz pobudza do działania nawet w słabszy dzień, umożliwiając w ten sposób wykonanie planowanego treningu, lub motywując do zwiększonego wysiłku intelektualnego. Wpływa bowiem na poprawę koncentracji i umiejętności skupienia uwagi. Kofeina jako stymulant wykazuje szerokie spektrum działania.

Essensey Żeń-Szeń Koreański - 90 kaps.

Znakomity preparat na bazie ekstraktu pozyskiwanego z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C.A. Meyer). Zawarte w każdej porcji substancje aktywne wpływają na realną poprawę witalności organizmu, wzmacniają także układ odpornościowy. Jeżeli poszukujesz naturalnej stymulacji i poprawy koncentracji, jak i skupienia uwagi - będzie to bardzo dobry wybór.

Olimp R-Weiler Focus - 300g

Zaawansowany preparat tworzony z myślą o poprawie koncentracji, jak i umiejętności skupienia uwagi. Zawiera solidną dawkę czystej kofeiny, której walory są powszechnie znane i doceniane. Ponadto zawiera dodatek kreatyny oraz szeregu aminokwasów w wolnej formie, takich jak l-cytrulina, l-arginina, tauryna oraz l-tyrozyna. Wszystko to przekłada się na kompleksowe wzmocnienie organizmu oraz sprzyja poprawie jego możliwości.

SUPLEMENTY NA KONCENTRACJĘ I POBUDZENIE - PODSUMOWANIE.

Oferta sklepu obejmuje wiele wysokiej jakości produktów mających wpływ na pobudzenie. Dedykowane są przede wszystkim osobom pracującym umysłowo, a także uczniom i studentom, którzy przez długie godziny przygotowują się do egzaminów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby produkty te stosować przed treningiem, w tzw. „słabszy dzień”.Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak