12% ZNIŻKI OD 150ZŁ  KOD: SALE12
Gear Amino Shock - 366g
Gear Amino Shock - 366g Powiększ

Gear Amino Shock - 366g

Gear Amino Shock - 366g

Produkt wycofany ze sprzedaży
Marka
FormaProszek
Opakowanie366g

12% NA WSZYSTKO* Z KODEM SALE12

*na zakupy powyżej 150zł

Dostawa już od 8,99 PLN

Sprawdź koszty wysyłki

30-dniowe prawo zwrotu

 

Opinie (2) o Gear Amino Shock - 366g

2016-09-23
Ocena

Amino Shock

BCAA i dodatki - cenowo wysoko, ale czasem cena jest uwarunkowana jakością i tak to by w tym przypadku wyglądało.

  2016-04-14
  Ocena

  Amino Shock

  Rewelacyjna regeneracja po treningu! Tego potrzebowałem, bo chodziłem na prawde w złym stanie w ostatnim czasie.

   Opis Gear Amino Shock - 366g

   Opis

   • POTĘŻNA DAWKA AMINOKWASÓW
   • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
   • SKUTECZNE DZIAŁANIE

   Gear Amino Shock wyróżnia się na tle konkurencji dzięki przemyślanemu składowi, dzięki którym będziesz w stanie poprawić swoje efekty sportowe. Także rozpuszczalność aminokwasów BCAA zawartych w produkcje stoi na najwyższym możliwym poziomie – będziesz mógł zapomnieć o problemach z pływającymi grudkami w szejkerze! Ciekawym i rzadko spotykanym dodatkiem są aminokwasy SAA uzyskiwane z kokonu jedwabnika. AMINO SHOCK to najbardziej zaawansowany kompleks aminokwasów istotnych dla wspomagania wysiłku fizycznego u sportowców.  Zawiera  specjalne połączenie instanizowanych BCAA , L-glutaminy, jabłczanu cytruliny, tauryny oraz aminokwasów SAA uzyskanych z jedwabnika.

   Aminokwasy BCAA są zastosowane w skoncentrowanej kompozycji instanizowanych aminokwasów rozgałęzionych (leucyny, waliny i izoleucyny) w idealnym stosunku 2:1:1. Podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem. BCAA to podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy i niezbędne anaboliczne cegły, które pozwolą zbudować twarde jak skała mięśnie. Wolne formy aminokwasów BCAA wchłaniają się od razu do krwioobiegu, ponieważ nie muszą podlegać procesom trawienia a dzięki temu zaraz po spożyciu mogą dotrzeć tam, gdzie są najbardziej potrzebne.   

   Glutamina to główny ,,magazyn i transporter” azotu w organizmie człowieka. Azot to bardzo charakterystyczny pierwiastek dla białka, który nie występuje w tłuszczach ani w węglowodanach. Ilość zgromadzonego białka w mięśniach mierzona jest ilością zatrzymanego w organizmie azotu a zjawisko to nazywa się bilansem azotowym . Im wyższy bilans azotowy - tym większe, silniejsze i bardziej wytrzymałe są mięśnie. Dostarczanie glutaminy z zewnątrz w formie dodatkowej suplementacji prowadzi do tworzenia wysokiej wartości bilansu azotowego, czyli stanu środowiska wewnętrznego organizmu człowieka, który sprzyja procesom anabolicznymi i  jednocześnie skutecznemu hamowaniu procesów katabolicznych.

   SAA (Silk Amino Acid) to aminokwasy pozyskane ze zhydrolizowanych glikoprotein ekstrahowanych z kokonu jedwabnika Bombyx mori. W zależności od stopnia hydrolizy z białek jedwabników otrzymuje się 18-19 aminokwasowe peptydy o charakterystycznej sekwencji, która w zależności od sposobu hydrolizy oraz rodzaju pozyskanych tym sposobem peptydów, może wpływać na ich zakres biologicznej aktywności. Białka jedwabiu dostarczają wszystkie naturalne aminokwasy również egzogenne a ich procentowy skład jest charakterystyczny i wagowo znaczący udział stanowią tylko alanina (41%), glicyna (38%), seryna (10%), walina (4%), treonina (2%). Pozostałe aminokwasy stanowią poniżej 2% wartości. Duży udział aminokwasów z grupą hydroksylową odpowiada za wiązanie wody i  właściwości nawilżające bazujących na tych aminokwasach produktów. W badaniach przeprowadzonych na Chungbuk National University zaobserwowano wpływ suplementacji dużymi dawkami SAA na zwiększenie wytrzymałości oraz zwiększenie poziomu testosteronu we krwi co wpływa na zachowanie prawidłowych funkcji seksualnych oraz zwiększenie wytrzymałości u myszy

   [1]. [1] Shin S., Yeon S., Park D., Oh J., Kang H., Kim S., et al.,  Silk Amino Acids Improve Physical Stamina and Male Reproductive Function of Mice – Biol. Pharm. Bull. 33 (2): 273–278 (2010).

   Jabłczan cytruliny to specyficzne połączenie aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego w jedną molekułę, charakteryzujące się bardzo dobrą rozpuszczalnością w płynach i wysoką stabilnością chemiczną. W badaniach naukowych na sportowcach wykazano, że poprawia on  zdolności wysiłkowe i zmniejsza uczucie zmęczenia u badanych, a także korzystnie wpływa na równowagę kwasowo-zasadową. Rozważania teoretyczne oraz próby praktyczne wskazują, że suplementacja jabłczanem cytruliny może mieć szerokie zastosowania we wspomaganiu wysiłku fizycznego na każdym poziomie wytrenowania.

   Tauryna jest aminokwasem warunkowo-niezbędnym, powstającym z metioniny i cysteiny, który występuje w organizmie człowieka  jako wolny aminokwas lub składnik prostych peptydów. Aminokwas ten co prawda nie stanowi elementu budulcowego białek ustrojowych ,ale jest niezbędny w procesach ich przemiany. Podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie. Inną istotną funkcją tauryny jest ograniczanie wytwarzania serotoniny. Mniejsza ilość wytworzonej serotoniny powoduje, że organizm nie odczuwa zmęczenia i może kontynuować wysiłek fizyczny znacznie dłużej.

   JEŻELI DĄŻYSZ DO DOSKONAŁOŚCI – TEN PRODUKT JEST DLA CIEBIE STWORZONY!

   Zalecane spożycie:

   • Dzień Treningowy:
    1 porcja w przed treningiem
   • Dzień Nietreningowy:
    nie ma konieczności stosowania

   UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie BODYPAK.PL jest zabronione!
   Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

   Uwagi

   Suplement diety.
   Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
   Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
   Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
   Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
   Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

   Tabela składu

   Tabela składu

   SKŁADNIKI AKTYWNE: Gear Amino Shock
   Porcja: 12,2g
   Ilość porcji w opakowaniu:30
   Opakowanie: 366g
   Zawartość:w porcji:zaw:
   L-glutamina 3g
   L-leucyna 2,5g
   L-izoleucyna 1,25g
   SAA Kompleks aminokwasów (w tym głównie: alanina, glicyna, seryna, walina, treonina)* 1g
   Jabłczan cytruliny 1,5g
   Tauryna 500mg
   *SAA zawiera wszystkie aminokwasy białkowe ale tylko te wymienione stanowią powyżej 2% ilości i zostały wymienione ze względy na ich większe znaczenieSkładniki: Instanizowane BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), L-glutamina, jabłczan cytruliny, kompleks aminokwasów SAA, aromaty, tauryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja słodząca (sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), barwnik (indygotyna).
   * % Referencyjna wartość spożycia

   Szybki kontakt:

   Infolinia

   (32) 308 00 02
   Porównaj produkty
   0
   Usuń z porównania
   Ukryj
   Wyczyść
   Dlaczego warto nam zaufać?
   l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
   Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
   Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
   Obserwuj nas na Instagramie #bodypak