• 100 g - 2 400 g

 • 23,00 pln - 290,00 pln

Suplementy dla kajakarzy

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 6
Kategoria: Suplementy dla kajakarzy
6PAK Nutrition Milky Shake Whey - 700g Białko
 • TOPSELLER
6PAK Nutrition Milky Shake Whey - 700g Białko
93 Niezweryfikowane
1 porcja / 2,74 pln
62,99 pln
Trec Endurance Runner's Multivitamin - 90 kaps.
Trec Endurance Runner's Multivitamin - 90 kaps.
1 porcja / 0,67 pln
29,99 pln
Trec Multipack Sport Day/Night Formula - 60 kaps.
Trec Multipack Sport Day/Night Formula - 60 kaps.
9 Niezweryfikowane
1 porcja / 1,17 pln
34,99 pln
Trec Caffeine 200 Plus - 60 kaps.
Trec Caffeine 200 Plus - 60 kaps.
5 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,42 pln
24,99 pln
Olimp Beta-Alanine Xplode powder - 250g
Olimp Beta-Alanine Xplode powder - 250g
1 porcja / 1,44 pln
75,00 pln
BioTech Sleep - 60 kapsułek
BioTech Sleep - 60 kapsułek
59,99 pln

KAJAKARSTWO NA OLIMPIADZIE

Kajakarstwo ma długie tradycje olimpijskie. Pojawiło się na nich już w Paryżu w 1924 roku, jednak jeszcze w formie dyscypliny pokazowej. Dopisano je do programu olimpijskiego niewiele później, bo w Berlinie w 1936 roku. Od tych pamiętnych igrzysk po dzisiejszy dzień kajakarstwo ma swoje miejsce na olimpiadzie. Program zawodów obejmuje kajakarstwo męskie oraz kobiece. Rozgrywane są też konkurencje w kajakarstwie górskim.

CIEKAWOSTKA: Od 2021 roku w rywalizacji na "kanadyjkach" mogą uczestniczyć nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Zmiana została wprowadzona zarówno w kajakarstwie klasycznym, jak i górskim.

Kajakarstwo amatorskie.

Kajakarstwo w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością, nikogo już nie zaskakuje kajakarz płynący pod mostem. Jest to dyscyplina sportu, która doskonale radzi sobie w naszym kraju i zdobywa coraz większą popularność. Szczególnie ciekawą formą spędzania czasu, w tym wakacji, jest właśnie spływ kajakarski. Pozwala on zwykle na ucieczkę od cywilizacji na łono natury. Zdecydowanie jej piękno jest jednym z powodów uprawiania tego niezwykłego sportu.

SUPLEMENTY DLA KAJAKARZY

Kajakarstwo to wymagający wytrzymałości oraz niezwykłej sprawności sport, co z pewnością wie każdy, kto chociaż raz był na spływie kajakarskim. Stwarza to duże pole do popisu profesjonalnej suplementacji, która z pewnością zapewni realne wsparcie organizmu kajakarza podczas treningów, jak i przygotuje do sportowej rywalizacji ze znajomymi. Czym zatem się kierować, sięgając po suplementy dla kajakarzy? Jakością, konkretnymi składami oraz potrzebami osoby trenującej.

Podstawą pozostaje dieta i szeroko rozumiany jadłospis. Jeżeli masz problemy z niedostateczną ilością białka w diecie - postaw na wysokiej klasy preparat proteinowy, taki jak BioTech Iso Whey Zero. Jest to znakomity izolat, który z pewnością zaspokoi potrzeby Twoich mięśni, a co za tym idzie, usprawni ich regenerację i rozwój. Warto również sięgnąć po wolne aminokwasy rozgałęzione BCAA, których zadaniem będzie ochrona tkanki mięśniowej przed spaleniem, co może mieć miejsce w trakcie intensywnych treningów . Sięgnij zatem po BCAA PRO DEFINITION - ofertę marki Sport Definition, a nie pożałujesz. Jest to bowiem jeden z najlepszych preparatów tego typu na rynku.

Suplementy dla kajakarzy to także preparaty węglowodanowe, które stanowią bogate źródło łatwo przyswajalnej energii dla pracujących mięśni. Wpływają także na usprawnienie regeneracji powysiłkowej, jak i resyntezy glikogenu mięśniowego. Postaw na Activlab Isoactive i ciesz się jego walorami smakowymi. Dodatkowym wsparciem jest oczywiście kofeina, jednak musi ona charakteryzować się odpowiednią czystością oraz solidną dawką - żebyś miał pewność, że postawi Cię na nogi nawet w słabszy dzień. W tym przypadku prym wiedzie Essence Caffeine.
Nie mniej ważne jest wsparcie procesów anabolicznych, jak i podniesienie ogólnej wydolności i wytrzymałości treningowej tkanki mięśniowej. W tym celu najlepszym co możesz zrobić, jest sięgnięcie po monohydrat kreatyny oraz beta alaninę. Obie substancje aktywne zostały dotychczas dokładnie przebadane i pomimo swojej siły działania oraz zachodzącej między nimi synergii, nie wpływają negatywnie na zdrowy organizm. Dzięki nim Twoje treningi będą znacznie wydajniejsze, a tym samym efektywniejsze, co przełoży się na maksymalizację osiąganych przez Ciebie wyników sportowych.
Chciałbyś dopiąć kwestię suplementów dla kajakarzy? Pozostała jeszcze kwestia uzupełnienia wszelkich niedoborów witamin i minerałów w prowadzonej diecie. Polecamy Trec Multipack Sport Day/Night Formula, który wyróżnia się kompleksowym i wyjątkowo złożonym składem. Znajdziesz w nim nie tylko doskonale przyswajalne mikroelementy dopasowane do pory dnia, ale także wartościowe dodatki w postaci ekstraktów roślinnych naturalnego pochodzenia mające wielotorowo wzmocnić organizm sportowca. Natomiast dla poprawy jakości snu postaw na BioTech Sleep, a Twoja nocna regeneracja wejdzie na odpowiednio wysoki poziom.

Lista przykładowych suplementów dla kajakarzy, po które warto sięgnąć:

 1. BioTech Iso Whey Zero - 2270g

 2. Sport Definition BCAA PRO DEFINITION - 507g

 3. Activlab Isoactive - 630g

 4. Formotiva Pure Creatine Powder - 600g

 5. Olimp Beta-Alanine Xplode powder - 250g

 6. Essence Caffeine - 120 tabl.

 7. BioTech Sleep - 60 kaps.

 8. Trec Multipack Sport Day/Night Formula - 60 kaps.

 9. Trec Endurance Collagen 4 Runners - 90 kaps.

SUPLEMENTY DLA KAJAKARZY - NIE IMPROWIZUJ, SIĘGNIJ PO TO, CO NAJLEPSZE!