• 35 g - 2 200 g

  • 5,00 pln - 176,00 pln

Suplementy dla triathlonistów

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 11
Kategoria: Suplementy dla triathlonistów
6PAK Nutrition CrM3 PAK - 500g
6PAK Nutrition CrM3 PAK - 500g
15 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,90 pln
89,99 pln
6PAK Nutrition Creatine Monohydrate - 300g
  • TOPSELLER
6PAK Nutrition Creatine Monohydrate - 300g
1 porcja / 1,00 pln
49,99 pln
6PAK Nutrition Beta Alanine - 200g
6PAK Nutrition Beta Alanine - 200g
1 porcja / 0,12 pln
29,99 pln
Trec Endurance Marathon - 400g
Trec Endurance Marathon - 400g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 8,75 pln
69,99 pln
Trec Booster Whey Protein - 2000g
Trec Booster Whey Protein - 2000g
1 porcja / 3,03 pln
199,99 pln
Trec Flex Guard - 375g
Trec Flex Guard - 375g
7 Niezweryfikowane
1 porcja / 3,20 pln
79,98 pln
Trec Caffeine 200 Plus - 60 kaps.
Trec Caffeine 200 Plus - 60 kaps.
5 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,42 pln
24,99 pln
Trec Endurance Marathon - 25g
Trec Endurance Marathon - 25g
1 porcja / 0,62 pln
4,99 pln
BioTech IsoTonic Hydrate & Energize - 600g
BioTech IsoTonic Hydrate & Energize - 600g
1 porcja / 4,00 pln
59,99 pln
BioTech Beta Alanine - 300g
BioTech Beta Alanine - 300g
7 Niezweryfikowane
69,99 pln
7Nutrition ZMB + GMC - 90 kaps.
7Nutrition ZMB + GMC - 90 kaps.
20 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,44 pln
39,99 pln

TRIATHLON NA OLIMPIADZIE 

Zawody w triathlonie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród zawodowców, jak i amatorów. Rozgrywane są w ramach olimpiady już od Letnich Igrzysk Olimpijskich w Sydney z 2000 roku. Organizacja zawodów sportowych tego typu nie jest prosta i wymaga dużej sprawności w zarządzaniu. Generalnie po zarejestrowaniu się wszystkich zawodników stawiają się oni na wspólnym starcie dla danego dystansu. Start odbywa się przez skok do wody z pomostu lub bieg z plaży do określonego jeziora, rzeki lub oceanu (generalnie zbiornika wodnego). jest to oczywiście w pełni uzależnione od regionu świata gdzie rozgrywa się rywalizacja.

UWAGA: Czasem można spotkać się ze startem zawodników "falami" z opóźnieniem kilku sekund.

Standardem na olimpiadach jest dystans 51,5 kilometra (1,5 km pływania / 40 km jazdy rowerem / 10 km biegu).

SUPLEMENTY DLA TRIATHLONISTÓW

Każda osoba aktywna uprawiająca triathlon jest świadoma, jak ważną kwestią jest wytrzymałość oraz ogólna wydolność wysiłkowa całego organizmu. Oczywiście siła mięśni również ma duże znaczenie dla ostatecznego sukcesu w zawodach (niezależnie od ich rangi). Warto zatem dopieścić suplementację, by zapewnić organizmowi maksymalne możliwe wsparcie. Suplementy dla triathlonistów powinny być kompletowane z uwzględnieniem zarówno jakości, jak i samych składów, które w podobnych produktach mogą się diametralnie różnić, a to robi różnicę. Warto także uwzględnić własne doświadczenie oraz poznać potrzeby organizmu i sposoby jak reaguje na konkretne substancje aktywne.

Podstawą jak zwykle jest jadłospis i jego odpowiednie zbilansowanie, Najczęściej dochodzi do niedoborów białka, zatem warto mieć w zanadrzu odżywkę proteinową (Trec Booster Whey Protein). Jej pełnowartościowy charakter jest swoistą gwarancją zaspokojenia mięśni we wszystkie niezbędne im aminokwasy w odpowiednich proporcjach. Wpływa na sprawną regenerację potreningową, jak i wzmocnienie i rozwój tkanki mięśniowej. Jeżeli natomiast Twoje treningi są długie i bardzo intensywne - postaw na BioTech IsoTonic Hydrate & Energize. Jest to światowej klasy izotonik w postaci koncentratu, którego zadaniem jest jednoczesne nawodnienie, uzupełnienie elektrolitów, jak i dostarczenie organizmowi łatwo przyswajalnych węglowodanów. Skutecznie wspiera utrzymanie pełnej sprawności pracy mięśni - nawet pod obciążeniem.

Suplementy dla triathlonistów powinny charakteryzować się skutecznością i kompleksowym wpływem na organizm w trakcie treningu. Warto zatem postawić na preparat aminokwasowy, który zabezpieczy mięśnie przed katabolizmem, ale także umożliwi wstrzelenie się w okno anaboliczne (Olimp Amino Target Xplode). Jeżeli natomiast poszukujesz preparatów, dzięki którym Twoje mięśnie będą silniejsze, wytrzymalsze, a ich rozwój będzie odpowiednio usprawniony - postaw na kreatynę (najlepiej mieszankę kilku form) oraz beta alaninę. Taki duet odznacza się wyjątkową synergią, co przekłada się w konsekwencji na znaczną poprawę efektywności treningów. Jednymi z najlepszych w swoich kategoriach są: 6PAK Nutrition CrM3 PAK oraz BioTech Beta Alanine.

UWAGA: Każdy miewa słabsze dni, warto mieć na wyposażeniu solidną dawkę czystej kofeiny, która z pewnością postawi Cię na nogi. Jakość każdego treningu oraz ich regularność ma diametralne znaczenie dla przyszłych sukcesów sportowych. Essence Caffeine - wybór zawodowców.

Suplementy dla triathlonistów to także odpowiednie wsparcie dla jakości snu i regeneracji, w tym także sprawnej odbudowy mikrouszkodzeń jakich doświadczają stawy (generalnie cały układ ruchu) w trakcie wytężonego wysiłku fizycznego. Biorąc pod uwagę skład i jego skuteczność, polecamy: 7Nutrition ZMB + GMC oraz Trec Flex Guard. Zdecydowanie trudno o ciekawsze propozycje.

Poniżej lista z kategorii "suplementy dla triathlonistów", po które warto sięgnąć:

SUPLEMENTY DLA TRIATHLONISTÓW - TO NIE PRZELEWKI, POSTAW NA PEWNE PRODUKTY UZNANYCH MAREK!