11% ZNIŻKI NA WSZYSTKO*  KOD: PPL11

Napoje regeneracyjne

 

Napoje regeneracyjne

 • Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml

  Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml

  3,29 PLN

  Activlab BCAA Xtra Drink - poszukujesz alternatywy dla aminokwasów BCAA w formie kapsułek lub proszku? Sięgnij po gotowy do spożycia produkt, którym wystarczy delikatnie wstrząsnąć przed otwarciem. 

  In Stock
  Smak: cytryna, pomarańcz Smak: cytryna, pomarańcz ...
Produktów
na stronie:
40

Napoje regeneracyjne

Napoje regeneracyjne to specyficzna grupa produktów, których stosowanie polecane jest najbardziej wymagającym osobom aktywnym fizycznie. Regularna ich suplementacja sprzyja realnemu skróceniu czasu niezbędnego na regenerację powysiłkową.

Spoglądając w ich skład, znajdziesz w głównej mierze kompleksy aminokwasów rozgałęzionych BCAA (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina) w różnych proporcjach masowych, ale także wiele innych wartościowych dodatków, które uzależnione są od wizji oraz grupy docelowej. Zadaniem napojów regeneracyjnych jest ogólne wzmocnienie organizmu oraz poprawa jakości szeroko rozumianej regeneracji i rozwoju tkanki mięśniowej. BCAA wpływają na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, jak i pośrednio na aktywację szlaku mTOR. Płynna forma tego typu produktów zapewnia bardzo dobrą i szybką przyswajalność, co oznacza sprawne dostarczenie wszystkich składników do krwiobiegu oraz docelowo do komórek mięśniowych. Wówczas możemy mówić o rozpoczętych procesach regeneracyjnych, które zabezpieczą nasze mięśnie przed rozpadem (katabolizmem) i  jak najlepiej przygotowują nasz organizm do kolejnej sesji treningowej.

Produkty jakie znajdziesz w tej kategorii, stanowią doskonały wybór dla sportowców pragnących maksymalnie skrócić czas niezbędny na powrót do pełnej formy, nawet po bardzo ciężkiej sesji treningowej.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak