Hot Deals   SALE Darmowa dostawa od 99 PLN! Kod: DD99

Wspomagające odchudzanie

 • BioTech L-Carnitine Drink - 500 ml
  8,00 PLN

  BioTech L-Carnitine Drink to bezkaloryczny napój wzbogacony o L-karnitynę. L-karnityna jest związkiem uznawanym za kluczowy w metabolizmie energii.

  In Stock
  Smak: figa meksykańska, gruszka jabłko, truskawka kiwi Smak: figa meksykańska, gruszka jabłko, truskawka kiwi ...
 • USN Trust 25 Protein RTD - 330ml
  7,49 PLN 8,50 PLN

  USN Trust 25 Protein RTD to gotowy do spożycia napój o wysokiej zawartości białka - aż 25g w każdej porcji. Produkt nie wymaga przygotowania! Przed użyciem wystarczy wstrząsnąć. Z powodzeniem możesz zabrać go ze sobą w daleką podróż.

  Out of stock
  Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada mięta, truskawka, wanilia Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada mięta, truskawka, wanilia ...
  Produkt niedostępny
 • Smak: czekolada Smak: czekolada ...
Produktów
na stronie:
40
Wspomagające odchudzanie

Napoje wspomagające odchudzanie to niezwykle cenny dodatek do diety każdej osoby. Mogą z nich korzystać wszystkie osoby chcące zredukować tkankę tłuszczową, bez względu na płeć. Cechują się znakomitym i orzeźwiającym smakiem, cennymi dodatkami (takimi jak przykładowo witaminy i składniki mineralne) oraz przede wszystkim swoimi właściwościami przyspieszającymi procesy redukcji tkanki tłuszczowej. Z powodzeniem możemy je stosować około-treningowo, a także bez żadnych przeciwwskazań o dowolnej porze w ciągu dnia.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść