-10% na Białka i Kreatyny! Kod: FORMA10 Darmowa dostawa od 99 PLN! Kod: DD99

Białkowe

 • BioTech Zero Shake - 330ml
  5,99 PLN 8,90 PLN

  BioTech Zero Shake to gotowy do spożycia napój na bazie koncentratu białka mleka. Ten praktyczny, mały i poręczny produkt możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie! Przed użyciem wystarczy jedynie wstrząsnąć!

  In Stock
  Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada cappucino Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada cappucino ...
 • USN Diet Fuel RTD - 330ml
  8,50 PLN

  Gotowy do spożycia napój sportowy o zwiększonej koncentracji pełnowartościowego białka! Dopracowany smak i brak potrzeby wcześniejszego przygotowania do spożycia sprawia, że suplementacja nim jest niezwykle komfortowa i przyjemna. Idealny na siłowni, ale też i w podróży. Najwyższa jakość!

  Out of stock
  Smak: czekolada, malina, truskawka, wanilia Smak: czekolada, malina, truskawka, wanilia ...
  Produkt niedostępny
 • USN Trust 25 Protein RTD - 330ml
  7,49 PLN 8,50 PLN

  USN Trust 25 Protein RTD to gotowy do spożycia napój o wysokiej zawartości białka - aż 25g w każdej porcji. Produkt nie wymaga przygotowania! Przed użyciem wystarczy wstrząsnąć. Z powodzeniem możesz zabrać go ze sobą w daleką podróż.

  Out of stock
  Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada mięta, truskawka, wanilia Smak: czekolada, czekolada karmel, czekolada mięta, truskawka, wanilia ...
  Produkt niedostępny
 • Smak: czekolada Smak: czekolada ...
Produktów
na stronie:
40
Białkowe

Napoje białkowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych odżywek białkowych w proszku, które nie wymagają przygotowania i naszej ingerencji. Wystarczy wstrząsnąć i wypić! Jest to bardzo wygodna forma suplementacji, która pozwoli nam zaoszczędzić czas, jednocześnie uzupełniając niedobory protein w naszej diecie. Mogą być stosowane o dowolnej porze dnia: jako przepyszny szejk między posiłkami, jako dodatek do posiłku, a także jako szybka alternatywa na dostarczenie pełnowartościowego białka o wysokiej wartości biologicznej zaraz po skończonej sesji treningowej.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść