• 3,00 pln - 4,00 pln

Napoje regeneracyjne

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 1
Kategoria: Napoje regeneracyjne
Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml
Activlab BCAA Xtra Drink - 330ml
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 3,29 pln
3,29 pln

Napoje regeneracyjne to specyficzna grupa produktów, których stosowanie polecane jest najbardziej wymagającym osobom aktywnym fizycznie. Regularna ich suplementacja sprzyja realnemu skróceniu czasu niezbędnego na regenerację powysiłkową.

Spoglądając w ich skład, znajdziesz w głównej mierze kompleksy aminokwasów rozgałęzionych BCAA (l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina) w różnych proporcjach masowych, ale także wiele innych wartościowych dodatków, które uzależnione są od wizji oraz grupy docelowej. Zadaniem napojów regeneracyjnych jest ogólne wzmocnienie organizmu oraz poprawa jakości szeroko rozumianej regeneracji i rozwoju tkanki mięśniowej. BCAA wpływają na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, jak i pośrednio na aktywację szlaku mTOR. Płynna forma tego typu produktów zapewnia bardzo dobrą i szybką przyswajalność, co oznacza sprawne dostarczenie wszystkich składników do krwiobiegu oraz docelowo do komórek mięśniowych. Wówczas możemy mówić o rozpoczętych procesach regeneracyjnych, które zabezpieczą nasze mięśnie przed rozpadem (katabolizmem) i  jak najlepiej przygotowują nasz organizm do kolejnej sesji treningowej.

Produkty jakie znajdziesz w tej kategorii, stanowią doskonały wybór dla sportowców pragnących maksymalnie skrócić czas niezbędny na powrót do pełnej formy, nawet po bardzo ciężkiej sesji treningowej.

Poradnik Bodypak