15% RABATU NA WSZYSTKO  KOD: MIKOLAJ

Kolagen

 

Popularne produkty

Kolagen

Produktów
na stronie:
40

Kolagen

Martwisz się o swoje stawy, chcesz zapewnić im możliwie optymalne warunki do regeneracji? Bardzo dobry kierunek, wystarczy teraz tylko dobrać odpowiedni preparat. Wielu sportowców bardzo często sięga po preparaty na bazie czystego kolagenu bądź jego hydrolizowanej formy. Jeżeli masz podobne plany, to trafiłeś wręcz doskonale. Jest to właśnie kategoria produktów, do której musisz zajrzeć w poszukiwaniu preparatu spełniającego Twoje oczekiwania.

Kolagen jest jednym z najważniejszych białek budujących tkankę łączną, stanowi także główny składnik ścięgien i odpowiada za utrzymanie odpowiedniej elastyczności skóry. Jeżeli cenisz lepszą rozpuszczalność i przyswajalność, sięgnij po hydrolizowaną formę kolagenu. Profesjonalne preparaty na stawy bazują najczęściej na hydrolizacie kolagenu typu I oraz II.

UWAGA: Kolagen typu I jest obecny w ścięgnach, w tkance łącznej kości, w skórze, ale także w tkance podskórnej oraz w powstających bliznach. Kolagen typu II występuje głównie w chrząstkach stawowych.

Suplementacja kolagenem (obiema formami) zalecana jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, które odczuwają dolegliwości ze strony aparatu ruchu. Oczywiście jeżeli cierpisz na nadwagę, to Twoim stawom także przyda się wsparcie.

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Gratisy do każdego zamówienia Gratisy do każdego zamówienia
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy