Opis Formotiva Mata Treningowa bez kółek 180cm/60cm/5mm

  • ORYGINALNA MATA TRENINGOWA O WYMIARACH 183/60/5 [MM]
  • WYSTĘPUJE W DWÓCH WERSJACH: Z "OCZKAMI" UMOŻLIWIAJĄCYMI JEJ ROZWIESZANIE ORAZ BEZ "OCZEK"
  • PRODUKOWANA JEST Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁU Z DBAŁOŚCIĄ O DETALE
  • DOSKONALE SPRAWDZI SIĘ PODCZAS TRENINGÓW FITNESS BĄDŹ JOGI
  • ZAPEWNIA BARDZO DOBRĄ IZOLACJĘ OD PODŁOŻA I WYSTARCZAJĄCĄ POWIERZCHNIĘ
  • ZAPEWNIA WYJĄTKOWY KOMFORT UŻYTKOWY ORAZ JEST TRWAŁA
  • WYSTĘPUJE W UNIWERSALNEJ KOLORYSTYCE – Z PEWNOŚCIĄ PRZYPADNIE CI DO GUSTU

Najwyższej jakości mata treningowa skierowana do najbardziej wymagających osób! Doskonale sprawdzi się w przypadku zajęć fitness lub jogi. Dzięki jej wysokiej trwałości i wytrzymałości, która wynika z zastosowanych materiałów, będzie Ci towarzyszyła przez długi czas. Może występować w wersji z metalowymi oczkami umożliwiającymi jej rozwieszenie na wieszaku. Jest także bardzo łatwa w utrzymaniu należytej czystości. Polecamy!

Formotiva Mata Treningowa – profesjonalna mata stworzona z myślą o treningach jogi oraz fitness – zarówno w warunkach domowych, podczas zajęć w klubie, ale także na świeżym powietrzu. Proponowana mata jest zdecydowanie jednym z elementów wyposażenia, które powinny znaleźć się w Twoich rękach. Wykonana jest z bardzo dobrego materiału, a i sama dbałość o detale jest nadzwyczaj wysoka. Wszystko to przekłada się na jej bardzo wysoki komfort użytkowy. Zastosowane odcienie szarości są uniwersalne, ale także praktyczne – nie widać na nich ewentualnych trwalszych pobrudzeń. Warto podkreślić, że waży niespełna 1 kilogram, a po zrolowaniu średnica "wałka" wynosi około 10 cm. Jest więc bardzo łatwa w przechowywaniu, także w wersji bez metalowych "oczek".

Formotiva Mata Treningowa – jest to produkt wysokiej klasy. Bywa wykorzystywany nawet przez profesjonalne kluby fitness, jako element ich wyposażenia. Charakteryzuje się powierzchnią 180cm / 60cm przy 5mm grubości, co jest wystarczającą wartością dla zapewnienia odpowiedniej izolacji od podłoża. Produkowana jest z PVC, co gwarantuje jej wytrzymałość oraz trwałość na codzienne użytkowanie.

FORMOTIVA MATA TRENINGOWA – PROFESJONALNA PROPOZYCJA DLA WYMAGAJĄCYCH!

Formotiva Mata Treningowa bez kółek 180cm/60cm/5mm

Ref: FOM/070
54,99 pln
Inne gramatury
Formotiva Mata Treningowa

Najnowsze artykuły

PRZECZYTAJ WIĘCEJ ARTYKUŁÓW
Formotiva Mata Treningowa z kółkami 180cm/60cm/5mm
Formotiva Mata Treningowa bez kółek 180cm/60cm/5mm
54,99 pln