• 120 g - 2 350 g

 • 29,00 pln - 270,00 pln

Suplementy dla judoków, suplementy dla karateków

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 7
Kategoria: Suplementy dla judoków, suplementy dla karateków
6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g
6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g
4 Niezweryfikowane
1 porcja / 1,75 pln
69,99 pln
Sport Definition The Mono - 500g
Sport Definition The Mono - 500g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 0,72 pln
89,99 pln
Trec Endurance Isotonic Sport - 400g
Trec Endurance Isotonic Sport - 400g
1 Niezweryfikowane
1 porcja / 3,00 pln
29,99 pln
Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g
Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g
7 Niezweryfikowane
1 porcja / 4,22 pln
269,99 pln
Najniższa cena: 287,03 pln -6%
Cena regularna: 319,99 pln -16%
BioTech Beta Alanine - 300g
BioTech Beta Alanine - 300g
7 Niezweryfikowane
69,99 pln
Activlab Fight Club ZEN - 120 kaps.
 • -5,00 pln
Activlab Fight Club ZEN - 120 kaps.
4 Niezweryfikowane
1 porcja / 1,83 pln
54,99 pln
Najniższa cena: 59,99 pln -8%
Cena regularna: 59,99 pln -8%
7Nutrition Multisport - 60 kaps.
7Nutrition Multisport - 60 kaps.
1 porcja / 1,17 pln
34,99 pln

JUDO/KARATE NA OLIMPIADZIE

Marzeniem wielu pokoleń karateków, jak i judoków była możliwość startu w igrzyskach olimpijskich. Przez lata różne ich federacje prowadziły zawody wedle odmiennych, typowych dla siebie zasad. Dopiero World Karate Federation (WKF) precyzyjnie zdefiniowało przepisy zarówno organizacji samych zawodów, jak i prowadzenia rywalizacji sportowej. Rok 2000 był przełomowym dla dążeń federacji, bowiem została ona przyjęta w poczet Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Po przejściu przez ten etap nastąpił kolejny, tym razem sukcesywnie zbliżający wpisanie tych sportów walki do listy dyscyplin olimpijskich. Uporządkowano wiele kwestii, w tym wszelkie sprawy organizacyjne.

Marzenia stawały się rzeczywistością, bowiem już w 2016 roku MKOl zdecydował się na wprowadzenie 7 nowych dyscyplin, w tym właśnie karate.  Szczęśliwie, wszystko poszło dobrze, już podczas igrzysk w Tokio w roku 2020 mogliśmy podziwiać rywalizację najlepszych karateków na świecie.

CIEKAWOSTKA: Młodzi adepci sztuk walki już w 2018 roku mogli doświadczyć atmosfery igrzysk, bowiem karate było dopuszczone do Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży (The Youth Olympic Games – YOG).

SUPLEMENTY DLA JUDOKÓW I KARATEKÓW

Profesjonalna suplementacja wpływa na wiele aspektów funkcjonowania organizmu. Wzmacnia go, sprzyja podniesieniu jego wydolności fizycznej, skraca także czas niezbędny na odpowiednią regenerację potreningową. To wszystko prawda, ale warunkiem jest sięgnięcie po odpowiedniej klasy preparaty oraz ich dobór zapewniający kompleksowe i wielotorowe wsparcie sportowca w jego dążeniach do sukcesu.

Suplementy dla judoków i karateków powinny wyróżniać się jakością oraz pewnymi składami. Jednym z ważniejszych i podstawowych preparatów jest odżywka wysokobiałkowa, której zadaniem jest utrzymanie prawidłowej podaży protein w codziennej diecie. Stanowią one podstawę dla sprawnej regeneracji, ale także i rozwoju tkanki mięśniowej. Olimp Whey Protein Complex 100% będzie doskonałym wyborem - wyróżnia się rewelacyjnym profilem aminokwasowym, czystym składem oraz przyjemnym smakiem.  Kolejnym krokiem jest sięgnięciem po suplementy na bazie wolnych aminokwasów, które gwarantują szybkie wchłanianie i zabezpieczenie mięśni przed szalejącym katabolizmem, ale także umożliwiającym wstrzelenie się  w tzw. okno anaboliczne, które występuje chwilę po zakończonym treningu. Jednym z lepszych wyborów będą Aminokwasy EAA marki 6PAK Nutrition.

Oczywiście w przypadku ciężkich i wydłużających się w czasie treningów nie można zapominać o węglowodanach (Trec Max Carb), które nie tylko stanowią bogate źródło szybkiej energii, ale także nie obciążają dodatkowo organizmu. Wpływają również na usprawnienie procesów resyntezy utraconego podczas aktywności glikogenu mięśniowego. Suplementy dla judoków i karateków muszą bazować na preparatach o znanym działaniu, które nie są w żaden sposób traktowane jako doping oraz nie wpływają negatywnie na zdrowy organizm.

Jeżeli chciałbyś skutecznie zwiększyć swoją wydolność oraz szeroko rozumianą wytrzymałość wysiłkową - nie znajdziesz nic lepszego niż kreatyna oraz beta alanina, których synergia jest czymś niesamowitym. Warto podkreślić, że nie są to dwa związki o podobnym działaniu, ich siła tkwi we wzajemnym uzupełnianiu się. Umożliwiają bowiem efektywniejsze treningi, które mogą być nie tylko intensywniejsze, ale i dłuższe. Wszystko to przekłada się w rezultacie na znaczną poprawę efektów sportowych. Godnymi polecenia produktami są: Sport Definition The Mono oraz BioTech Beta Alanine.

UWAGA: Jeżeli miewasz słabsze dni i nie chcesz jedynie udawać, że ćwiczysz - sięgnij po kofeinę w tabletkach. 6PAK Nutrition Effective Line Caffeine jest jednym z najlepszych produktów w swojej kategorii (także pod względem ceny), każda porcja to solidna dawka czystej kofeiny bezwodnej, która postawi Cię na nogi.

Nie mniej ważną kwestią podczas doboru suplementów dla judoków i karateków, jest zwrócenie uwagi na aspekt jakości snu, w tym regeneracji nocnej oraz zaspokojenia potrzeb organizmu na mikroelementy. Tutaj z pomocą przychodzi Activlab Fight Club ZEN oraz 7Nutrition Multisport, których formuły zostały zaprojektowane z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości substancji aktywnych.

Zastanawiasz się, po które preparaty warto sięgnąć, poszukując suplementów dla judoków lub karateków? Zajrzyj na poniższą listę, a z pewnością znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

 1. Olimp Whey Protein Complex 100% - 2270g

 2. 6PAK Nutrition Aminokwasy EAA - 400g

 3. Trec Max Carb - 3000g

 4. Sport Definition Monohydrat Kreatyny The Mono - 500g

 5. BioTech Beta Alanine - 300g

 6. 6PAK Nutrition Effective Line Caffeine - 90 tabl.

 7. Activlab Fight Club ZEN - 120 kaps.

 8. 7Nutrition Multisport - 60 kaps.

 9. Trec Endurance Isotonic Sport - 400g

SUPLEMENTY DLA JUDOKÓW I KARATEKÓW - JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO KAŻDEGO DNIA!