Trec Better Food

Aktywne filtry:

Sortowanie: Trafność
Znaleziono: 5
Kategoria: Trec Better Food

TREC BETTER FOOD - DIETA NIE MUSI BYĆ NUDNA!

Odpowiednie zbilansowanie codziennej diety nie zawsze jest proste i szybkie. Wiele zależy od umiejętności, jak i możliwości danej osoby, co często przekłada się na pewne niedostatki białka czy też witamin (przykładowo). Kolejnym występującym problemem jest monotonia smaku, która po pewnym czasie przekłada się na spadek motywacji i ogólne poczucie rezygnacji. Nie można do tego dopuścić, bowiem konsekwencją będzie zaprzepaszczenie uzyskanych do danego momentu wyników. Co należy zatem zrobić? Postawić na urozmaicenie swojej diety.

Trec Better food to linia produktów odżywczych, których walory smakowe zachwycą Twoje podniebienie, przy jednoczesnym wzbogaceniu prowadzonej diety. Zależnie od produktu, stanowią one bogate źródło pełnowartościowego białka, wartościowych tłuszczów oraz witamin i minerałów o znakomitej biodostępności/przyswajalności. Prawidłowe odżywianie przekłada się na zaspokojenie wszelkich potrzeb organizmu, a to jeden z najważniejszych filarów przyszłego sukcesu i uzyskiwanych wyników sportowych.

TREC BETTER FOOD - IDEALNE PRZEKĄSKI I DODATKI DO DIETY?

Ponoć nie ma idealnych produktów, jednak oferowane przez markę Trec batony proteinowe czy też masła orzechowe (różnego typu) są im bliskie. Wynika to z wysokiej klasy surowców, jakie zostały wykorzystane podczas ich produkcji, jak i z dbałości o doskonały smak oraz aromat. Wszystko to przekłada się na niezrównany komfort i walory smakowe, jakie towarzyszą podczas ich stosowania.

Trec Better food - to nie tylko bogactwo wysokiej jakości składników odżywczych, takich jak pełnowartościowe białko będące podstawą dla rozwoju i regeneracji Twojej tkanki mięśniowej. To także wartościowe kwasy tłuszczowe oraz mikroelementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Ciesz się smakiem bez negatywnych konsekwencji dla swojej diety!

TREC BETTER FOOD - KIEDY STOSOWAĆ?

Trec Better food to produkty uniwersalne, które z powodzeniem możesz wprowadzić zarówno podczas odchudzania, a więc diety redukcyjnej, jak i masowej. Oczywiście w każdym z przypadków ich wartości odżywcze i energetyczne muszą zostać wliczone do codziennego bilansu jadłospisu. Zatem niezależnie od tego czy walczysz z kilogramami, czy pragniesz przybrać na masie mięśniowej - możesz z powodzeniem zadbać także o potrzeby swoich kubków smakowych!

TREC BETTER FOOD - DLA KOGO?

Produkty z linii Trec Better food skierowane są do wszystkich osób dbających o swoją dietę, nie tylko do zaawansowanych i wymagających sportowców. Innymi słowy, jeżeli poszukujesz produktów odżywczych, których walory smakowe pozytywnie Cię zaskoczą, przy jednoczesnym wzbogaceniu jadłospisu - będzie to doskonały wybór. Sprawdzą się w regularnym stosowaniu, jak i doraźnie w okresie spadku motywacji do prowadzenia diety.

TREC BETTER FOOD - CZYM SIĘ KIEROWAĆ PODCZAS ZAKUPU?

Podstawowym kryterium wyboru jest oczywiście jakość, ale trudno ją jednoznacznie zdefiniować inaczej niż poprzez weryfikację konsystencji, pochodzenie wykorzystanych surowców, np. orzechów arachidowych - w przypadku standardowych maseł orzechowych. Oczywiście nie mniej istotny jest czysty skład wolny od niepotrzebnych i niechcianych dodatków pokroju oleju palmowego, cukru bądź soli. Oczywiście walory smakowe są także jednym z najważniejszych aspektów, bowiem walory organoleptyczne sprawiają, że dieta nie musi być nudna i tak monotonna jak zwykle.

- Trec Peanut Butter Cream - 500g

Bardzo smaczny krem orzechowy/masło orzechowe bazujący w 100% na starannie wyselekcjonowanych orzeszkach arachidowych. Nie znajdziesz w nim dodatku oleju palmowego, soli oraz cukru, co jednoznacznie wskazuje jego jakość i klasę. Stanowi solidne źródło białka roślinnego, wartościowych tłuszczów, jak i naturalnych witamin i minerałów. Umożliwia jednoczesne wzbogacenie prowadzonej diety, jak i jej urozmaicenie.

Trec Protein Spread Cookie & Crunchy - 300g

Wysokiej jakości krem o rewelacyjnym smaku ciasteczek, na bazie prażonych orzeszków arachidowych oraz laskowych. Stanowi bardzo ciekawy dodatek w trakcie każdej diety. Nie tylko rewelacyjnie smakuje i chrupie, ale stanowi bogate źródło wielu wartościowych substancji odżywczych, w tym tłuszczów, białka roślinnego, jak i wielu naturalnie w nich występujących mikroelementów. Możesz go stosować jako dodatek do szejków, lodów (generalnie deserów), ale i dań wytrawnych, co podkreśli ich wyjątkowy charakter.

TREC BETTER FOOD - PODSUMOWANIE.

Trec Better food to linia produktów skierowana do wymagających osób, których diety wymagają często urozmaicenia ze względu na swoją monotonię. Wykorzystane podczas ich produkcji surowce stoją na wysokim, światowym poziomie, podobnie jak przemyślane wcześniej receptury. Następną kwestią jest odpowiednie zbilansowanie wartości odżywczych - czy to maseł orzechowych, czy batonów proteinowych. Oczywiście oferta dynamicznie się zmienia, co ma na celu jej dopasowanie do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

TREC BETTER FOOD - ŻYJ SMACZNIE I BEZ ZBĘDNYCH KOMPROMISÓW!