12% ZNIŻKI OD 100ZŁ  KOD: CARDIO12

Torby i saszetki

Filtry Wyczyść filtry
Znaleziono 7 produktów
 

Popularne produkty

Torby i saszetki

Produktów
na stronie:
40

Torby i saszetki

Torby treningowe oraz saszetki są bardzo popularne wśród osób aktywnych fizycznie. Nie bez powodu, bowiem umożliwiają zabranie ze sobą najważniejszych rzeczy na trening, bez których trudno byłoby mówić o jego komforcie.

Produkowane są z wysokiej jakości materiałów zapewniający ich wyjątkową trwałość. Natomiast dzięki odpowiednim projektom obejmującym odpowiednią ilość oraz wielkość kieszeni i różnych schowków (np. specjalnego miejsca na buty) nie będziesz miał żadnych problemów z komfortowym zapakowaniem się na siłownię i późniejszym powrotem.

Saszetki typu „nerka” umożliwiają natomiast posiadanie przy sobie najważniejszych rzeczy takich jak klucze, telefon lub dokumenty – rzeczy, których nie chcesz pozostawić bez opieki w szatni swojego klubu sportowego. Akcesoria dostępne w tej kategorii wykonane zostały z najwyższą starannością o detale,  są ozdobione trwałymi grafikami (w tym także logotypami marki), dostępne w wielu różnego rodzaju modelach i zróżnicowanych kolorach.

Zatem bez względu na Twoją płeć, z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie. Sięgnij po produkty najlepszych producentów - rewelacyjne torby i saszetki dla każdego na wyciągnięcie ręki!

Porównaj produkty
0
Usuń z porównania
Ukryj
Wyczyść
Dlaczego warto nam zaufać?
l s='Express shipping' mod='bpsocialproof'} Ekspresowa wysyłka
Bezpieczne zakupy SSL Bezpieczne zakupy SSL
Atrakcyjny program lojalnościowy Atrakcyjny program lojalnościowy
Obserwuj nas na Instagramie #bodypak